שלום

IMLost

New member
שלום

זה אומנם לא קשור לפורום אך בכ"ז כולי תקווה שתוכלו לעזור לידידה שלי יש שכן בן 30 והיא בת 17 היא אומרת לי שהוא כל הזמן מנסה לנשק אותה וכו' אמרתי לה להתלונן עליו אבל היא תלויה בו (אוף!!!) אני יודע שזה ניצול אבל השאלה שלי איפה קונים גז מדמיע? זה ממש יעזור!! אני ממש דואג לה!! תודה רבה

גז מדמיע

שלום לך, נכון, זה לא לפורום הזה, אבל כיוון שקראתי, הקלקתי בגוגל גז מדמיע וזה הוביל לכל המקומות בהם נתן לרכוש אביזרים להגנה עצמית (המטייל ואחרים).תנסה בעצמך. מה שלא ממש ברור לי - אם הידידה שלך תלויה באותו שכן, איך התזה של גז מדמיע ישפיע על מערכת יחסים זאת?

IMLost

New member
תודה לך

כי אחרי זה מה הוא יעשה,ילך לאמא שלה ויגיד לה ניסיתי לנשק את הבת שלך אז היא ריססה עליי גז מדמיע?

הכוכב33

New member
פיתרון עתיק יומין

פיתרון עתיק עוד מימי התלמוד. חברה בוגרת של הנערה תיסתתר מאחורי וילון. או מתחת למיטה. בזמן שהגבר יציע הצעות מיניות. החברה תצא , והחברה תיהיה עדה נגדו.

גז מדמיע יכול לעזור לה במיקרה והוא מתקיף אותה

מינית והיא רוצה לגונן על עצמה. אבל לא תמיד זה יהיה נגיש ויעיל. ככה שזה לא פוטר את הבעיה שהיא נמצא בה. אתה יכול לומר למה היא תלויה בו? היא גרה עם ההורים שלה או לבד? --מה בדיוק הקשר בנהם? בכול מקרה זה חמור מאוד שהיא בגיל כל כך צעיר צריכה להתמודד עם מצב כזה - ומה יקרה עם יום אחד הוא ישתכר ולא ישלוט בעצמו? הוא עלול לאנוס אותה - וזה ממש חמור. מכיוון שהיא עדין נחשבת בחוק לקטינה אם היא תיתלונן עליו זה יהיה הדבר הכי טוב בשבילה. מה שאני מציאה לך לעשות בתור ידיד שלה ואני מאמינה שבאמת אכפת לך אחרת לא הייתה תורח לקבל עצות בפורום- אני מציעה לך שאתה תתלונן עליו. אפילו לצלם אותו מתעשק איתה וללכת עם זה למשטרה. איך לצלם אותו - להתחבא עם מצלמה וידאו ולצלם את זה. או לבקש ממנה להקליט אותו - זה במידה והיא תסכים לשתף איתך פעולה. בדרך כלל בנות לא רוצות להתלונן - כשמדובר במקרים כאילו. וזה גורם לאותו תוקף להיות יותר מטריד ולקבל לגיטימציה להמשיך ואפילו להחמיר את ההתנהגות שלו. כיוון שהיא לא מתלוננת הוא אולי חושב שזה נעים לה ושהיא מתבישת - וכול מה שהראש החולה שלו חושב. והוא אף עלול לנסות יותר מלנסות לנשק אותה (שזה לעצמו חמור מאוד עם היא לא מסכימה והוא ממשיך) כדי להפסיק את זה חייבת להיות התערבות- אני מבינה ממה שכתבת שההורים שלה לא יודעים מזה - אחרת הם כבר היו מתערבים ומאימים עליו שזה היה מצויין עם הם היו יודעים. אם אכן וההורים נורמטיביים ומעורבים בחיי הילדה. אז לסיכום- או שתספר להורים שלה ותבקש מהם שלא יסגירו אותך. או שתערב גורם מקצועי - כמו תלונה במשטרה. מה שחשוב הוא שלא תשאר אדיש כיוון שזה חלילה יכול להיגמר באונס - שישפיע לרעה על כול החים שלה. הבחור הזה הוא חולה עם היא מסרבת לו והוא עדיין ממשיך. בראש שלו הוא אולי חושב שהיא גם כנראה מעוניינת בו או משהו כזה. חייבים לעצור אותו - וגם למנוע ממנו לעשות כך לילדות אחרות. תלונה במשטרה יכולה להועיל. ואפשר לעשות זאת העילום שם.

עוד משהו-אתה יכול להתאמת עם השכן שלה?

ואולי להביא חבר איתך ולהקליט את ההתאמתות הזו? ברוב הניידים יש פונקציית הקלטה. ואז לאיים עליו שאם הוא לא מפסיק אתה תיגש אם ההקלטה למשטרה. אני מניחה שאתה בן גילה לכן הצעתי שאולי תביא איתך עוד חבר. בזמנו כשאני הייתי בת 20 (זה לא קרה בארץ) חברה שלי סיפרה לי שהחבר שלה היכה אותה באכזריות ולא היה מוכן להיפרד ממנה ואיים עליה שלא תעזוב אותו. 8 ידידים שלנו הלכו עליו עם עלות בייסבול ואימו עליו לא להתקרב אליה, זה נגרר לאלימות - (שלדעתי היתה מיותרת כי הוא יכול היה להגיש נגדם גם תלונה ובסוף לצאת הקורבן-) אבל הוא באמת פחד והניח לה. ובלי קשר תיגש למשטרה ותגיש עליו תלונה בעילום שם. ותבשק מהמשטרה לאגיד ששכן אחר הגיש את התלונה כי הוא ראה אותו מטריד אותה. אני יודעת שבמקרים כאילו המשטרה מאוד באה לקראת המתלונן. ובאמת עוזרת. אבל חשוב כמו שאמרתי לא להישאת אדיש כי זה לא יעבור לשכן - והוא גם יכול לנהוג ככה בעוד קטינות וילדות תמימות. ושוב כול הכבוד לך שאתה דואג ככה ועוזר לידידה שלך. ולא מעביר את זה על סדר היום. ושיהיה המון הצלחה. ותעדכן אם תוכל.

למעלה