שלום

• פותח הנושא oobe
  • פורסם בתאריך

oobe

New member
שלום

מישהו יכול להסביר על חלימה איך מה ולמה... תודה

wolfbrother27

New member
ידידי היקר

אתה מוזמן לבדוק את הפורום שמר "אנדרה- לה-מוסיה" קישר כאן. יכול להיות ששם תלמד צד מסוים של חלימה. בנוסף לכך, אני בטוח שיש אספקטים נוספים שאפשר להוסיף לך בנוגע לחלימה גם כאן, השאלה היא מה בעצם מעניין אותך בנושא ? האם זה סימבוליזם בחלומות ? חלומות נבואיים ואיך לזהותם ? תקשור או מפגשים עם מלאכים או נשמות בחלום ? אני בטוח שאני אוכל להוסיף לך גם קצת ידע מהכיוון שלי בנושא. השנה החדשה מביאה עימה דרכים חדשות, והפורום הזה, על אף היותו לא פעיל במיוחד בחודשיים האחרונים יתחיל להתגלגל מחדש, נושא הפורום הוא התפתחות רוחנית על כל פניה, ואתה ברוך בבואך. שתהיה לך שנה טובה ומבורכת דובי

oobe

New member
תודה

רציתי לשמוע על הנושא של חלימה באופן כללי,אולי אם יש מאמרים טובים. ואיך השתנתה התפיסה אחרי שהתברר שקרלוס קסטנדה אינו אמין. חג שמיח

andre la mousia

New member
לא יותר ולא פחות אמין מכל שטות אחרת באינטרנט

או מכל ספר או מכל בנאדם שאומר לך מה הוא עשה.

s0p3rsa1yan

New member
בלי קשר לשאלה.. נזכרתי במשפט שקראתי..

"חלומות הם התגשמויות אמיתיות. כאשר לפעמים אני חולם שאני נופל בקרב או עושה ספוקו. אם אני מתאזר באומץ לב, משתנים בהדרגה רגשותי ומחשבותי במסגרת החלום." זה ידוע שאפשר ללמוד מחלומות על עצמנו, ואני לא מתכוון רק לדברים שמוחבאים בתת מודע. אפשר בחלומות לדעת איך נתנהג במצב מסויים. מצבים שאולי לא נחווה בחיים, או שלא חוינו עדיין. זה מכיוון שאנחנו לא יודעים שאנחנו חולמים, לכן בחלום אתה מתנהג כמו שהיית מתנהג במציאות. לפעמים אנחנו רואים תשינוי בעצמנו בחלומות כשאנחנו פועלים באופן שונה מחלומות קודמים. היה לי פעם איזה חלום שבו אני בורח מאריה. במציאות גם כמובן הייתי בורח מהאריה.. אבל אם זה היה משהו שהייתי רוצה לשנות בעצמי(הפחד מהאריה), הייתי צריך לעבוד על אומץ הלב שלי במהלך היום. ואם היה לי שוב חלום על איזה אריה שרודף אחריי, הייתי רואה אם באמת השתנתי. כמובן שהאריה זה רק דוגמא.. יש הרבה דברים קטנים אחרים שנראים שטותיים שצריך להתמודד איתם. החלומות עצמם(חלק מהם), הם בעצם ניסיון להתמודד עם דברים שלא מצליחים לפתור במהלך היום.

למעלה