שלום,

רקדנית1

New member
שלום,

אני מעוניינת להתחיל ללמוד שנה הבאה באוניברסיטה העברית באחד מהחוגים: ראיית חשבון או כלכלה או מנהל עסקים ויחד עם חוג המחול של האקדמיה למחול. האם יש בפורום אנשים שהצליחו לשלב חוגים אלו יחד? האם אתם מכירים אנשים שהצליחו לשלב חוגים אלו יחד?

RichardSmith

New member
כמות האנשים שלומדים באקדמיה למחול...

יש אחד בפיזיקה שלומד באקדמיה למוזיקה. לימודי מחול זה ל-BA? גם עיוני? אישית, את מנהל העסקים אני רואה רק עבור תואר שני. רק בישראל אנשים רוצים להיות מנהלים עוד לפני השהתחילו לעבוד...

TwelveEyes

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

בכלל, לא ברור לי איך אפשר ללמוד לתואר שני כשעוד אין תואר ראשון.. רק בישראל

Black Star

New member
לא בטוחה אם זה אפשרי

האקדמיה היא נפרדת מהאונ' העברית ככה שזה לא "מסלול דו-חוגי" מן המניין. אני ויתרתי על זה אחרי שניסיתי לברר על זה קצת כי הבנתי שזה ממש מסובך. לגבי נהלים אני לא בטוחה איך זה הולך (יכולה לשאול חברה שלי שלומדת חוג באונ' יחד עם מוזיקה באקדמיה), אבל אני יכולה להגיד לך שחברה טובה שלי שלומדת מחול באקדמיה מבלה שם כמעט כל יום, כל היום, ככה שקשה לי לראות איך אפשר לשלב את הלימודים שם עם עוד חוג (בייחוד אחד מאלה שציינת, בדגש על חשבונאות או כלכלה - שניהם קשים ודורשים הרבה עבודה ותרגול מעבר לשעות הלימודים).

ענת פ.

New member
דווקא דו חוגי מוזיקה ומשהו יש לא מעט...

אז נראה לי שהגיוני שיהיה אפשר לשלב גם עם מחול

רקדנית1

New member
תודה על התשובה

העניין הוא שמאז שאני זוכרת את עצמי אני רוקדת ואני אוהבת את הריקוד מאוד ולכן קשה לי לוותר על לימודים באקדמיה למחול. אני גם הבנתי שהשילוב של החוג למחול יחד עם חוג נוסף זה עניין מסובך מבחינת בניית מערכת שעות שכוללת שני חוגים יחד. אבל אם האוניברסיטה העברית נותנת את האפשרות לשילוב חוגים אלו ביחד אני מניחה שזה יתאפשר לבסוף. יש לך מושג אולי עם מי אני צריכה לברר איך בונים מערכת שעות שתתאים לי? יש מישהו באוניברסיטה שעוזר בבניית מערכות השעות? ושאלה נוספת, עד כמה שנים ניתן "למשוך" את התואר? תודה רבה מראש!

RichardSmith

New member
שמונה שנים

יש את היועצים והמזכירויות אבל בסופו של דבר ההחלטה שלך. במקום למשוך את התואר, אולי עדיף לסיים תואר במשהו אחד ואז ללמוד לתואר שני... אפשר להקטין את כמות הריקודים השבועית...

Black Star

New member
גם אני רקדנית מאז ומתמיד

ולכן מאוד מזדהה עם מה שאת אומרת. אבל לדעתי, בעניין הזה תצטרכי לעשות בחירה, וייתכן שהיא כואבת. האפשרויות הן כאלה: א. אם את רואה את עצמך הולכת על כיוון מקצועי - להיות רקדנית בלהקה, אז (צר לי) ללמוד באקדמיה זו לא הדרך, אלא פשוט להגיע ללהקה, כלומר להשקיע את כל כולך בשיעורי מחול כל הזמן וללכת לאודישנים וכיו"ב. ב. אם את רוצה להיות מורה למחול (שזה הכיוון העיקרי שללמוד באקדמיה נותן), לכי על תואר באקדמיה. אם אח"כ תהיי מעוניינת תוכלי לעשות תואר ראשון בכלכלה או חשבונאות או כל תואר אחר. ג. אם את רוקדת בעיקר בשביל הכיף, תעשי תואר ראשון באוניברסיטה, במה שתבחרי, ותרקדי בשעות הפנאי. אני יכולה להמליץ לך מעכשיו על מחר איפה לרקוד בירושלים ומתי, אם רק תמצאי זמן לכל השיעורים המוצעים
בכל מקרה, מתוך היכרות עם המערכת של החוג למחול באקדמיה וכן עם לימודי כלכלה באוניברסיטה, אני יכולה לומר די בודאות שלשלב אותם לא נראה לי אפשרי במיוחד... ואני מוכנה לבדוק בשבילך גם עם חברות שלומדות באקדמיה אם הן מכירות אפשרות כזו. יעלי

רקדנית1

New member
תודה רבה

אני רוצה להיות מורה למחול אבל מאוד מפחדת שלא אמצא עבודה בתחום המחול לאחר האקדמיה ולכן אני רוצה שיהיה לי מקצוע נוסף שאני אוכל להיות שקטה שאם לא ילך לי בתחום המחול, תהיה לי אופציה נוספת לפרנסה. ובאמת תודה רבה את ממש עוזרת לי :] ואני אשמח אם תוכלי לבדוק עבורי את שילוב המחול עם חוג נוסף עם בנות שלומדות באקדמיה.

למעלה