שלום....

aviel08

New member
שלום....

לכל הוותיקים פה ולכלללל החדשים אם זכרוני אינו מטעני לפניי חצי שנה + פורסמה כאן מודעה כמה קופות החולים מרוויחות עלינו בזמן שאנו מטופלים בדיאליזה וכמה זה לא ריווחי להם לשלוח אותנו להשתלות בחו"ל אז אם מישהו זוכר את הכתבה הזאת או את ההודעה אני אשמח אם ישלחו לי אותה שוב אני רוצה לעיין ובמשפחתי לא מאמינים לי שיש כזה תופעה תודה מראש אביאל סלמה

Avraham F

New member
לאביאל - דברי עו"ד ילינק בןןעדת הכנסת

בפרוטוקול מס' 501 מיום 2.11.05 העלה ילינק את הצעתו לתשלום תמורה בגין השתלה. גם אם אצא מתוך הנחה שעו"ד ילינק אינו בעל אינטרס כמייצג מושתלים בתביעות נגד המדינה, כדאי לקרוא את דעתו כפי שהובעה בוועדת הכנסת שדנה בחוק ההשתלות. הקישור לפרוטוקול הראשון בו הובעה הדיעה הוא - http://www.knesset.gov.il/protocols/data/rtf/avoda/2005-11-02.rtf ראה 7 עמודים אחרונים או הקלד ב"חיפוש" אחר "ילינק" בקובץ word המצורף: אמר בין השאר שמואל ילינק: "... חוסך הון עתק למשרד הבריאות. דיאליזה לשנה זה 260 אלף ש"ח. משרד הבריאות מוציא מדי שנה יותר ממיליארד ש"ח על חולי דיאליזה. לא כולם הם ברי השתלה, אבל עשרות רבות הם ברי השתלה." הוסיף גד בן-דרור "(אדי"): "כל חולה מושתל הוא חיסכון של 130 אלף דולר." (במחירי סוף 2006) סיים שמואל ילינק: "לשנות את היחס, להתחיל לדבר על תמורה בעינים פתוחות, ולהפסיק עם הצביעות."

aviel08

New member
תודה רבה

לכל מי שטרח להעלות לפניי את מה שביקשתי שיהיה לכם שבת שלום והרבה בריאות

למעלה