שלום

lagaz

New member
שלום

שלום לכולם אני אשמח לעזור עם שאילות על רונות ופרישות שונות. כמו כן מי שרוצה ללמוד עוד על רונות , מוזמן לתעניין בסדנא שנפתחת ב8.03.09 בתל אביב . תבקרו באתר www.mystery.area.co.il יום gifu לכולם

נבקר אצלך אם

תבקרי אצלנו מי שאוהב רונים אנחנו אוהבים אותו...נכון עומר?!

שלום טליה

את מוזמנת וברוכה להשתתף בפורום שלנו. האתר שלך נחמד, חבל שאין בו מידע על הרונים. אגב, את משתמשת בשמות שונים מאלה שאנחנו משתמשים בהם, את כנראה מתייחסת לשמות הויקינגיים ולא לשמות הנורדיים... מעניין שבכל זאת את מתארת סט של 25, בשום מקום באתר שלך לא כתוב אם את עובדת עם הפות'הארק הישנה או עם פות'הארק מתקדמת יותר. מעניין אותי לדעת - איפה למדת? מאיפה הסטים שלך? בכל אופן, אנא, נשמח ללמוד ממך ולראות איך את עובדת. את מוזמנת להשתתף בפורום.

ומילה על תקנון הפורום

פירסמת את הסדנאות שלך בהודעה ראשית ואני משאירה את זה.אני רואה שאת מגיבה להודעות נוספות עם פרטי הסדנא. הפורום מטרתו לספק מידע ולא לשווק פעילויות. לכך יש את לוח האירועים שצמוד לפורום. אנא שימי לב, שאת משתתפת בדיונים. את מאוד מעניינת בעיני, ואשמח שתקחי חלק בפעילות הפורום. מנסיוננו כאן בפורום, לכל רוןמאסטר יש את השיח שלו עם הרונים ואנחנו לומדות הרבה אחת מהשניה. להבא, פרסומי סדנאות יימחקו. אני מקווה שאת מבינה
עומר

למעלה