שלום

tingumi1

New member
שלום

אני צורכת המון שוקולד, ממתקים, ובכלל המון סוכר...זה גורם לי לפצעונים על הפנים, להשמנה (למרות שאני לא שמנה, ובכל זאת, אני גם לא רוצה להיות...) ולעצבנות.. אני ממש רוצה להפסיק ואני לא מצליחה...אם אני מנסה להחזיק יום שלם ללא מתוק אני מרגישה שאני משתגעת... פירות לא עוזרים, ושתייה חמה עוזרת רק במעט.... מה ניתן לעשות?

tingumi1

New member
דבר נוסף...

רציתי להדגיש שהבעיה היא בעיקר שוקולד. סוכריות בכלל, או סוכריות ללא סוכר גם לא עזרו...וגם להסתפק במעט זה לא עוזר, זה רק גורם לי לרצות עוד... תודה בכל מקרה:)

meravdiet

New member
הפחתת מתוקים

הי לך את בהחלט צודקת - שוקולד, ממתקים והרבה סוכר מעודדים אקנה והשמנה בכלל - היות והם מכילים קלוריות ריקות רבות והם אינם משביעים. כדאי להפחית את צריכת המתוקים אבל איך?? אני מציעה לך לנהל יומן אכילה. קחי דף ותרשמי כל יום כל מה שאת אוכלת. לאחר מכן את כל המתוקים האלה סמני לך במרקר ותספרי כמה היו ביום... מזה נסי להפחית בהתחלה לפעמיים ביום ותראי איך הולך לך... הסוד הוא לא להוריד אותם לגמרי היות וזו משימה לא ריאלית אלא לצמצם למינימום שאת יכולה... בהצלחה

נעמי66

New member
הגזמה בממתקים - פיתרון אפשרי

לא מתאים לכל אחד, אבל אצלי זה עבד. לפני כמה שנים הבנתי, מקריאת חומר בנושא, את הנזק הבריאותי באכילת ממתקים, ובהדרגה הפסקתי. לגמרי. פירות, בעיקר פירות מיובשים, הם תחליף נפלא. טחינה גולמית יחד עם מעט דבש יוצרים חלבה טבעית. חומר למחשבה בקישור המצורף - http://www.zom.co.il/article.aspx?itemId=31

למעלה