שלום

עידו213

New member
שלום

התחלתי ללמוד באריאל השנה תעשייה וניהול ואני מרגיש ממש שהרמה נמוכה והכול ואני נמצא עם סטודנטים שההרגשה שלא ממש באו ללמוד, וזה ממש מתסכל כי אני רוצה אתגרים ולהיות עם אנשים ברמה אקדמאית טובה. עכשיו בטח אם תתנו לי עצה, אז תגידו פשוט תעזוב, זה לא כל כך פשוט כי השקעתי כסף ללימודים ו מעונות אז אני אצא בהפסד גדול, וגם אני אבזבז שנה כי אין לי מספיק פסיכומטרי, למרות שאני מרגיש שאני יכול לשפר בצורה משמעותית, אבל עדיין אני אפסיד שנה. כלומר החשיבה שלי היא להוציא כמה שיותר ציונים גבוהים בכל המקצועות ואז לנסות עוד שנה להתקבל לרופין או למקום אחר . השאלה היא האם רופין יקבל את הפטורים מאריאל ,כלומר כמו שאמרתי אריאל זה מוסד ברמה נמוכה, אז מי יודע איך יתייחסו ברופין לקורסים שעשיתי באריאל, כלומר באריאל זה תואר מוכר על ידי המל"ג אז יש להם קריטריונים אז לפי ההגיון, ברופין צריכים לקבל את הפטורים או שלא? ואני יכול עוד שנתיים לחזור לבראודה גם, אז זה גם אופציה ואז אם קיבלת את כל הפטורים אתה צריך להשלים נגיד רק 80 נקודות או קצת יותר, אז השאלה היא האם יתחשבו בקורסים שעשיתי באריאל אם יהיו לי ציונים גבוהים. בנוסף לכך אם אני בסופו של דבר אני אחליט לסיים את התואר באריאל ואני אלך לעבודה האם רובם מסתכלים על המוסד ואני לא מדבר על הטכניון או אוניברסיטת תל אביב, אלא על מקומות כמו אריאל רופין או בראודה וההבדל ביניהם אם יהיה לי ממוצע גבוה אחרי ארבע שנים המעסיק ידע שבאריאל זה רמה נמוכה יותר מבראודה או רופין ואני לא מתכוון למעסיק ספציפי אלא לכלל המעסיקים או שמסתכלים יותר על הממוצע, אפילו אם למדת במכללה עזה?

chos

New member
תנסה לשאל גם בפורום סטודנטים

אגב, איך אתה יודע שבבראודה וברופין הרמה גבוהה יותר?

אדוני ליצן החצר.

כנראה אתה באמת לא מתאים לרמה

Lir האחת

New member
אני אומרת

שאולי שווה לך לסיים את השנה עם ציונים גבוהים ולנסות להתקבל במוסד לימודים אחר. זה מזכיר לי חברה שלמדת פסיכולוגיה במכללה למנהל בראשון, ואחרי השנה הראשונה עברה למכללת תל אביב יפו (איפה שאני למדתי) כי הרמה שם הרבה יותר גבוהה, בתחום הספציפי הזה. אז אולי שווה לך לנסות. וכן, אני בהחלט חושבת שיש חשיבות, עד גבול מסויים, למוסד הלימודים. יחד עם זאת, נכנסים למשוואה הזאת עוד שיקולים, כמו ניסיון בשוק העבודה.. האישיות שלך..היכולת שלך להרשים את המעסיק..וכדומה. בהצלחה

למעלה