שלום..

RoNi8989

New member
שלום..

אני לא בדיוק יודעת אם זה המקום אבל יש לי כמה בעיות שאולי תוכלו לייעץ לי.. אוקיי, מישהי שהייתה חברה מאוד טובה שלי התרחקה ממני מאוד בזמן האחרון אני לא יודעת אם זה בכוונה כי זאת אני, או סתם כי יצא ככה כאילו היינו מדברות באמת על הכל, ועכשיו אנחנו בקושי נמצאות ביחד וגם אם כן, היא כבר לא מספרת לי כלום אני באמת לא רוצה לאבד את החברות שלנו, אבל אני באמת כבר לא יודעת מה לעשות אמרתי לה משהו על זה לפני איזה חודשיים וזה לא ממש עזר. כאילו דברים שהיא הייתה מספרת לי היא לא מספרת לי בכלל עכשיו ונהיה לה חברות הרבה יותר טובות שבעבר לא היו חברות שלה בכלל עכשיו להן היא מספרת הכל, ולי כלום.. מה שאני רוצה לשאול, כדאי לדבר איתה? תודה..

MeWithoutU

New member
שלום../images/Emo140.gif

לדעתי, אם היא חשובה לך כדאי שתדברי איתה ותשאלי אותה מה בדיוק קרה שהיא ככה התרחקה ממך... אולי היא נעלבה ממך, או אולי הייתה אי הבנה שגרמה לה להתרחק... תבררי איתה ותראי מה נסגר. בהצלחה.

בוודאי שכדאי לדבר איתה.

תראי, בגיל הזה אנחנו משתנים. אנחנו חושבים אחרת, רוצים דברים אחרים, ובכללי מתנהגים באופן שונה. מלבד השינוי שאנו חווים בתוכנו, יש לעיתים רצון לשנות את הסביבה. חברה שלך אולי כבר לא מרגישה קרובה אלייך כמו פעם כי, טוב, שתיכן השתנתן, ואולי היא מחפשת משהו אחר.. חברים אחרים. מה שאת יכולה לעשות זה לדבר איתה באמת, ולהגיד לה שאת מתגעגעת.. שהיא חסרה לך, שאת לא רוצה לסיים חברות של שנים. את יכולה גם להתקרב לחברות האחרות שלה, וככה להכניס את עצמך לאותה קבוצת חברים איתה. אבל חשוב שתזכרי שהריחוק הזה הוא לא בגלל משהו שעשית, זה פשוט קורה.. במשך השנים התרחקתי מהרבה חברות שבעבר נחשבו הכי טובות. מצד שני, גם שמרתי על קשר עם חלק. זה לא קשור אלייך, אלו הן הנסיבות. אבל שוב, אם את באמת לא רוצה לנתק איתה קשר אני חושבת ששיחה אמיתית מלב אל לב זה הפיתרון. בהצלחה.

Gohan SSJ2

New member
לפי מה שאת אומרת זאת היא שהשתנתה

זה קורה הרבה בגיל הזה, לי אישית זה קרה עם חבר לפני שנה. יכול להיות שהיא מחפשת כרגע דברים אחרים אצל חברות שלה. את אומרת שהיא מתחברת עם חברות חדשות, אז מאוד יכול להיות שהיא פשוט רוצה להשתנות ולהסתובב עם חברות שמבלות במקומות אחרים ושמתנהגות בצורה שונה. זה לא אומר שאת מתנהגת לא בסדר, זה יכול להיות פאק שלה, שלה פתאום ישתנו האינטרסים ושהיא מחפשת דברים חדשים. אני אישית אוהב להישאר נאמן לחברים שלי, אבל מה לעשות לא כולם ככה.

למעלה