שלום

שלום

אני פעם ראשונה פה, נעים להכיר

אחרי תקופת יובש ארוכה מאוד שלא קראתי בכלל, קראתי לאחרונה כמה ספרים מצוינים אחד אחרי השני,
ונזכרתי למה אני כל כך אוהבת ספרים..
ימים יגידו אנה, אשמת הכוכבים, עיניים כחולות מדי ,כמה טוב להיות פרח קיר
מאוד אהבתי כל אחד מהם , צריך מזל להגיע לספרים הטובים ואני חושבת שהיה לי מזל
אני לא רוצה להרוס את הרצף היפה הזה
אני צריכה המלצות לעוד ספרים טובים בסגנון הזה
אני בתקופה קצת קשה ואני מרגישה שאני חייבת ספרים כאלה שאפשר לברוח אליהם

יש רעיונות?

Arana

Active member
מנהל
ברוכה הבאה

לא קראתי את הספרים שהזכרת, אבל אני שמחה שעזרו לך.

מוזמנת להישאר איתנו, אני בטוחה שתיכף יתחילו לזרום אלייך המלצות...

Chandler Rulz

New member
אני פה בעיקר קורא ולא כותב, אבל ברוכה הבאה :)

קראתי רק את "כמה טוב להיות פרח קיר" (המעולה. וראיתי גם את הסרט השבוע - לא פחות טוב! ככה זה כשהסופר הוא גם התסריטאי והבמאי)

אני יכול להמליץ לך על "בלאק סוואן גרין" של דיוויד מיטצ'ל. מאוד אהבתי אותו ואפשר להכניס אותו לקטגוריה של "כמה טוב.."..

תודה רבה!

אני אף פעם לא מוכנה לראות סרט שמבוסס על ספר שאהבתי (או להפך) , גם אם הוא מצוין, מעדיפה לא להרוס..
לפי מה שראיתי באינטרנט על בלאק סווין גרין זה בדיוק מסוג הספרים שאני אוהבת.. תודה על ההמלצה, זה בהחלט הספר הבא שאני אקרא
תודה לכל המגיבים
אני אשמח לעוד הצעות

Chandler Rulz

New member
בכיף. תחזרי לומר אם אהבת (אפילו במסר.. אשמח

לשמוע).
ואף פעם לא הבנתי כל כך מה יכול להרוס את החויה הראשונית של הספר (או הסרט) אם לא אהבת את הביצוע של מי מהם.. הרי תמיד תהיה לך החוויה של הדבר הראשון..

שאלה טובה

אין לי הסבר לזה .. זה כמו שאני לעולם לא אקרא אותו ספר פעמיים, לא משנה כמה משעמם לי ולא משנה עד כמה הספר יפה..

ובלי קשר, סתם כי זה יפה ובא לי לשתף..ציטוט מתוך הספר אשמת הכוכבים:

"הספר האהוב עלי, בפער אדיר מכל האחרים, היה מכאוב מלכותי, אבל לא אהבתי לספר עליו לאנשים.
לפעמים את קוראת ספר והוא ממלא אותך בדחף משיחי ואת משוכנעת שעולמנו ההרוס לא יצליח להשתקם אלא אם כן כל בני האנוש כולם יקראו את הספר הזה.
אבל לפעמים את קוראת ספרים כמו מכאוב מלכותי, שאי אפשר לספר עליהם לאנשים כי הם כל כך מיוחדים ונדירים, ושלך, שהרעיון לפרסם בציבור עד כמה את אוהבת אותם נראה לך כמו בגידה."

למעלה