שלום

anonymous9999

New member
שלום

שלום אנשים אני קורא מבינייכם לכל מי שנמאס לו לשבת כל היום לבד מול האינטרנט מי שנמאס לו מאנשים מגעילים מי שנמאס לו להפגע כל הזמן מי שמרגיש שלא מבינים אותו מי שלא מבין אחרים מי שאיבד כבר כל תקווה מי שיש לו בעיות רגשיות ויודע שהדרך היחידה לפתור אותם זה בנאדם אחר מי שפשוט מחפש אהבה ומי שלא יודע איפה לחפש אני יודע שנמאס לכם להיות לבד גם לי נמאס להיות לבד אז אתם לא צריכים להיות לבד יותר אני קורא לכולכם לבוא למפגש מיוחד זה לא מפגש של איזה תנועה וזה לא מפגש של אנשים עם תחום עניין מסויים זה מפגש של אנשים טובים מפגש של אנשים שאכפת להם ורוצים למצוא עוד אנשים כמוהם מפגש של כל מי שבודד או כל מי שקשה לו או פשוט מפגש של אהבה אז מספיק עם השטויות תפסיקו לבזבז את הזמן לבד ותפסיקו להיות לבד תפסיקו לחפש אחרי אנשים טובים כמו אחרי מחט בערמת שחת אני מבטיח לכם כל מי שיהיה שם בדיוק כמוכם ובדיוק במצב שלכם אבל אני קורא מבינייכם רק למי שאפשר לסמוך עלייו במאה אחוז כי זה מה שהכי חשוב ואם אפשר לסמוך עלייכם אתם תראו שתוכלו לסמוך גם במאה אחוז על כל האנשים שתפגשו שם ואתם תראו שזה מה שיפתור לכם את כל הבעיות כל הצרות פשוט יעלמו ברגע שיהיה לכם עם מי לדבר וזה לא אנשים מגעילים וזה לא פסיכולוגים זה אנשים בדיוק כמוכם אני לא יכול להבטיח לכם שיהיו שם מאות אנשים אבל אני יכול להבטיח שיהיה בנאדם אחד וזה אני וזה כל מה שצריך בעצם בנאדם אחד שמקשיב ושאכפת לו זה הכל אבל אתם תראו שיהיו שם הרבה יותר אנשים ממה שחשבתם וכולם במצב שלכם ועל כולם אפשר לסמוך במאה אחוז עם כל הבעיות וכל הקשיים ולא משנה מאיזה סיבה אתם חושבים שידחו אתכם כאן לא ידחו אתכם משום סיבה לא משנה כלום רק אתם והרגשות שלכם אני לא מבטיח שיפתרו לכם כל הבעיות אני לא מבטיח שבבת אחת הכל ישתנה אבל אני מבטיח לכם דבר אחד שאתם תמצאו את מה שאתם מחפשים או את מי שאתם מחפשים אם אתם מחפשים מישהו שיקשיב ושיאהב ואני מבטיח לכם שהמפגש הזה ישנה את חייכם ואתם תראו ששום דבר כבר לא יטריד אתכם כל כך אחרי שיהיה לכם עם מי לדבר ויהיה לכם מי שאכפת לו לא משנה אם זה ההורים החברים הסביבה לא משנה מי מציק לכם ומה מטריד אתכם ברגע שתראו שאתם לא לבד ויהיו לכם מאות לא בנאדם אחד שאכפת לו ואוהב אתכם מאות אנשים אתם תבינו אתם יכולים גם רק לבוא ולמצוא בנאדם אחד שאתם באמת יכולים לסמוך עלייו ולהיות איתו וזהו אני לא מציע לכם סמים או כסף אני מציע לכם רק אהבה ואכפתיות כי זה בעצם מה שהכי חשוב אז בואו ותראו שהכל ישתנה ולאף אחד לא יהיה אכפת שם בני כמה אתם מי אתם מה אתם איך אתם נראים או מאיפה אתם שום דבר לא משנה רק אתם חשובים אני לא עושה את זה בשביל כסף או פרסום אני עושה את זה פשוט כי אני מחפש מישהו לדבר איתו לא משנה לי כמה אנשים או מי העיקר בני אדם עם רגשות מי שאי אפשר לסמוך עלייו במאה אחוז שפשוט לא יבוא רק מי שבאמת אפשר לסמוך עלייו יכול לאהוב אנשים אחרים באמת זאת לא מודעה סתמית אני לא פסיכולוג או מישהו מאיזה אגודה שמנסה לעזור לכם אני פשוט בנאדם שמחפש מישהו לאהוב ושום דבר אחר לא משנה ובדיוק אנשים כמוני וכמוכם יהיו שם אז מספיק עם השטויות מספיק עם הסמים מספיק עם הבדידות ומספיק עם העצבות בואו ותאהבו ותהיו נאהבים אז תבואו יום שני 10\28 בשעה 4 אחרי הצהריים תל אביב כיכר דיזנגוף ליד קולנוע חן

למעלה