שלום

שלום

אני רוצה לשתף משהו. כשאני רואה זוג גבר ואישה בסדרה למשל או בכל מקום ושהאישה מאוהבת בגבר אז אני חושבת שאיזה כיף לגבר ומתרגשת שהיא שוכבת איתו, כן אני יודעת שזה נשמע טיפשי. אין לי מושג מה זה אומר. ולא יודעת למה זה ככה. אבל זה כבר הרבה זמן. אני לא יודעת אם זה קשור לנושא הגייז. לא חושבת שזה קשור לג'נדר. מעולם לא הרגשתי כלואה בגוף של אישה. אבל אני רוצה לבדוק למה זה ככה, אולי זה קשור לדימוי העצמי שלי. אולי זה קשור למשיכה לנשים. למרות שאני נמשכת יותר לגברים.

בדיקה עצמית

היי לך, אני מציעה שבאמת תבדקי ע"י קריאת ספרות גאה, צפייה בסדרות גאות וכו'. אם זה מגרה אותך אז לדעתי את לפחות דו מינית או לסבית. כך אני בדקתי את עצמי. בברכה :)

גל גדות מוצאת חן בעיניי מאוד

בעיניי היא מהממת יותר מבר רפאלי. לא יודעת אם זאת משיכה או סתם בגלל שהיא פשוט יפה למרות שאצל גברים אני יודעת לזהות משיכה שזה בעצם כל גבר נאה אני פשוט נמשכת אליו.
&nbsp
לגבי ההמלצות, סימנתי לי שתי סדרות אחת מקסיקנית ששודרה בטלוויזיה והשנייה בנטפליקס דוברת אנגלית.

מעולה:)

זה עוזר לדעתי. מה את חושבת עליה, מה בא לך לעשות איתה, וכן הלאה. אם בא לך לענג אותה אז אני מפרשת את זה כמשיכה. זה מה שאני הרגשתי ומרגישה כלפי לוראל הלמן שמשחקת את טינה קנארד בישנן בנות, כלפי השחקניות ששיחקו את הלנה וג'ודי באותה סדרה. הרגשתי גם נבוכה כלפי חברה שלי שהתפשטה והחליפה לידי בגדים- איך למען ה' נוח לך לידי כך? יש לך שדיים עגולים ויפים! הרגשתי מוזר כשהחברה מאחורי הכינוי שלי ראתה אותי ערומה. היו רגעים של נשיקות חפוזות. רציתי סקס סוער איתה על החציר בחווה. קריאת ספרות גאה/מינית, צפייה בסצינות סקס לסבית ועוד. כל זה אני מפרשת כמשיכה. גם יום 1 הכרתי אישה שממש דומה לג'ודי ואפילו לקויית שמיעה כמוהה. מצאתי עצמי נדלקת עליה. כך אני מפרשת משיכה.

רjת

Member
מכירה סרטים בנטפליקס על נושא זה? בעיקר לסבי. קשה לי עם סדרות כרגע.

רjת

Member
נזכרתי שיש קליפ של שירי מימון שם מישהי מנשקת אותה
והרגשתי נעים כשראיתי את המגע והנשיקה ביניהן למרות שהנשיקה לא הייתה לוהטת

שירי מימון זמרת נחמדה.
לדעתי הייתה צריכה לנצח בכוכב נולד

ולא זו שניצחה אותה.
כאישה/סיטואציות סקס איתה-לא יודעת/זוכרת מה דעתי בעניין.

רjת

Member
גם אני אוהבת אותה
השירים שלה מהתקופה האחרונה נמצאת אצלי בפלייליסט.

רjת

Member
ראיתי את הסרט היום
מצאתי אותו להורדה.
&nbsp
די התאכזבתי שהסצינת סקס שם הייתה שמרנית ומצונזרת למרות שהייתה סצינה שאניה בוקשטיין הייתה בעירום מלא וזה גירה אותי. אולי כי זה ישראלי ומדינת ישראל שמרנית בקטעים האלה למרות שכן הייתה נשיקה בינה לאחרת. והסוף איכזב אותי.
&nbsp
מחכה לחדש את החשבון בנטפליקס כי יש סרט בשם "מותר לאהוב" גם להט"בי.

לדעתי, כי הסרט דתי/עולם דתי. אז הגיוני שהסצינה תהייה עדינה

ומצונזרת. אישית יש לי משיכה למסורת/עולם/מראה דתי. לא אוהבת שנשים מתאפרות כבד וחושפות הכל.

רjת

Member
הורדתי גם את הסרט עיניים פקוחות בכיכובו של רן דנקר
עדיין לא ראיתי. גם שם זה מעולם הדתי. רן דנקר חושף ישבן שם. ואני אישית לא נוטה להתאפר ואם כן אז מעט מאוד. ומעדיפה את המראה הטבעי יותר.

מוזמנת לספר מה תרגישי.

אני אישית, בוצ'ה/גברית מאוד לדעתי. לא מתאפרת כלל.
חייבת לציין שאם גם את מעדיפה להתאפר מעט מאוד/מעדיפה את המראה הטבעי יותר יכול מאוד להיות שאחשוב שאת יפה.

למעלה