שלום...

שלום...

קוראים לי סתיו, אחותי הקטנה חולה במחלה שהיא די נדירה אני חושבת, בעצם, זה סוג של עיוות בפנים שנבע כנראה מזה שכשאמא שלי הייתה בהריון עם אחותי הייתי חולה באדמת וזה כנראה פגע באובר... כיום עצמות הפנים של אחותי קצרות ממה שהן אמורות להיות ולכן אין לה סנטר, היא עוברת סדרות ארוכות וקשות של ניתוכים... האמת שאני מרגישה קצת אשמה למרות שאני לא אמורה להרגיש ככה.. הבעיה היא שבבית כל הזמן מזקירים את זה.. (בחוק כמובן אבל עדיין...) שהכל בגללי, שאני הייתי חולה באדמת הארורה הזאת ובגלל זה זה קרה... אני מפחדת שאחותי יום אחד באמת תבוא אליי בטענות בגלל זה... :(...

maytals

New member
לדעתי את לא צריכה להרגיש אשמה

הי סתיו, אני לא מבינה למה חושבים שאת אשמה. קודם כל, אחותך יכלה להפגע רק אם אמא שלך נדבקה ממך וחלתה גם היא באדמת, ואז היא "אשמה" לא פחות ממך. מה, את ביקשת להיות חולה באדמת? את הדבקת את אמא שלך בכוונה? אני בטוחה שלא. גם אותך מישהו הדביק, אז אולי זאת בכלל אשמתו? ולמה אמא שלך לא עשתה חיסון לפני ההריון? אני לא מנסה להגיד שמישהו אחר אשם, רק שלדעתי אי אפשר להאשים אותך. ניסית פעם להסביר להורים שלך שהבדיחות שלהם מפריעות לך? אולי הם יפסיקו אם הם יבינו? בת כמה אחותך? הבעיה שלה היא רק במראה של הפנים או שיש לה עוד בעיות? מיטל

edlessme

New member
וואלה.. תסמונת מוכרת (האשמה)

גם אצלי זה ככה... אולי אם אני "אכנס בה" קצת יותר זה יישר את הפינוק של אחותי.. את התאווה ל... להיות מרושעת... קצת רוח הישוב אולי תהפוך אותה לפחות ילדת שמנת ארורה...למה אני לא משקיע בה יותר???? הכל הכל באשמתי כי.. זה פשוט ככה... אבל זה לא!! וככה זה גם אצלך!! זה באשמת ההורים... (במיקרה שלך אין ממש מה לכעוס עליהם.. ואולי גם אצלי... אולי זה רק פיסיולוגי) ולכן את לא צריכה להתעסק עם אשמה יותר מידי (איי דונט רילי פרקטיס וואט איי פריץ'... אבל פאק איט..)

למעלה