שלום :)

שלום :)

חיפשתי די הרבה פורום כזה ואני שמחה שמצאתי :) אז דבר ראשון שלום לכל הנמצאים, אני גילת ויש לי אחיות תאומות שלוקות בשיתוק מוחין, ורציתי לשאול, על אילו מחלות מדובר ברוב המקרים? גנטיות או מחלות מתפתחות?

סהרעמי

New member
על כל המחלות

אבל בעיכר מחלות גנטיות ולא מחלות כמו שפעת עבעבועות והמחלות הקטנות שאוברות אבל יש את הסרטן שזאת לא מחלה קלה והיא יכולה להיכנס לפורום למרות שאפשר להאביר אותה

סליחה שאני מתקנת אותך אבל..

שגיאות כתיב די מפריעות לי לעינים *בעיקר *שעוברות *להעביר סליחה אם זה נראה שמתחתי ביקורת, אבל אני אשמח להצטרף אתה יכול להגיד לי אולי מה קשת הגילאים פה?

היי היי, רק אתמול הצטרפתי...

ייקח לי זמן, ובינתיים, במה האחים שלכם חולים? הם יותר קטנים או יותר גדולים? בני כמה אתם בערך?

סהרעמי

New member
אחותי

חולה בחלה שניקראת דיסאוטונומיה זאת מחלה שפוגעת במערכת העצבים היא יותר קטנה (בתמונה) וזה שיש לי שגיעות כתיב זה אולי מיפני שאני רק בן 12

:)

לי יש אחיות תאומות שלוקות בסיפי, שזה שיתוק מוחין מה שאומר שהמוטוריקה שלהן לקויה, ז"א מבחינה פיזית הן קצת מוגבלות בהליכה או בכתיבה, אבל היכולת השכלית שלהן טובה מאוד. כמו שאומרים, אלוהים לוקח משם ומחזיר את זה לבנאדם שדבר אחר

היי

אם את צריכה תמיכה ועזרה בנושא CP יש פורום שם על הנושא שנקרא פורום שיתוק מוחין

תודה רבה אבל לא צריך,

יש לי אחיות תאומות בנות חמש וחצי ואנחנו כבר חמש שנים לומדים את השיתוק, ההשלכות ודרכי ההתמודדות. ראיתי שרוב הכותבים כאן בם בני 12, וזה מרענן בשבילי. כל הרעיון להיכנס לפורום הזה למרות שאני בת 19 זה שאין את כל ההתפלספויות, רק את התמיכה שלפעמים צריך יותר מאת ההסברים.

למעלה