שלום!

שלום!

היום לא היה לי בי"ס. מחר יש לי מבחן בספרדית. עוד פחות משבוע יום הולדת. מזל"ט!

Mr Pointy

New member
היי!

מה נשמע? אני לא הלכתי היום לבי"ס. התבטלה לי היום גם החזרה (בגלל המופע אתמול). ישנתי עד עכשיו, וכולם עכשיו בשיעור פיסיקה. מתי נגמרת תקופת המבחנים שלך? BTW, מזל טוב

עברתי את המסר לניר...

אתה יודע שיום ההולדת שלי יוצא בט"ו בשבט? איזה כיף לך! תמיד כשאני לא הולכת לבי"ס אני חושבת לעצמי מה הכיתה לומדת עכשיו... היום, לצערי, נגמרה תקופת המבחנים... עכשיו שוב נלמד ימים ארוכים, ונקבל ש.ב...
...

Mr Pointy

New member
גם אני העברתי לניר (ולדורין)

למה לצערך? תקופת המבחנים זה לא חרא? בכל מקרה, סיימנו גיאומטריה. זה נורא מוזר... מתחילת החטיבה אנחנו עושים גיאומטריה ועכשיו סיימנו. אנחנו מתחילים גיאומטריה אנליטית בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע מזל טוב עוד 4 ימים! יש יומולדת גם לך וגם לאילנות?

כן, הם סיפרו לי שהעברת להם...

לא! זה ממש כיף! הולכים הביתה מוקדם, יש המון ימים חופשיים, ואין שיעורים! אני גם כבר לא לומדת גיאומטריה... תודה... מה, גם לאורעד יש יום הולדת אז
?

Mr Pointy

New member
באמת?

יש לאילנה יומולדת??? מתי? סיימת גיאומטריה או שאת פשוט לא לומדת כבר? אבל יש גם הרבה מבחנים, לא? בכל מקרה, זה נשמע מאוד כיפי. מחר אני אודיע לכמה שיותר אנשים ואז יהיו יותר משני אנשים בפורום הנידח הזה!

../images/Emo13.gif

אין לה יום הולדת, זו הייתה בדיחה, כי אמרת חג לאילנות
... אני חושבת שסיימתי גיאומטריה... נראה לי... אין כ"כ הרבה מבחנים, והם גם לא קשים במיוחד... ויש יותר יתרונות... זה באמת כיף
... למה? כיף לי גם ככה... אבל יהיה גם כיף עם עוד אנשים בטח... אני אולי אעלה סיפור שכתבתי (לא זה על גן עדן...)...

Mr Pointy

New member
../images/Emo6.gif אופס...

אם כבר מדברים על זה, מעניין באמת מתי יש לאילנה יומולדת... כבר עשיתם דמיון משולשים? כי אם כן, אז כנראה שסיימתם. קראתי חלק מהסיפורים שלך. הם ממש ממש טובים! אהבתי בעיקר את הבלדה על שלגיה (זה הזכיר לי את שלומית קינר יחיא...) ואת הסיפור על גן עדן. למרות שיש לו סוף קצת קיטשי... תעלי כמה סיפורים, נשמח לשמוע אותם!

../images/Emo6.gif

כן, כבר עשינו דימיון משולשים די מזמן...
תודה... הבלדה לשלגיה הייתה כי חשבתי על זה שכתבנו בלדות בכיתה ז'... מאיפה ראית את הסיפורים
? טוב אני עוד רגע אעלה סיפור, אבל לא בתגובה אליך, אלא בהודעה חדשה, אז תבדוק
...

../images/Emo12.gif

אבל הוא בן... היי ניר! מה נשמע? קראת את הסיפור החדש שלי? איך בבי"ס? הבנתי שהציונים טובים
... אגב, יש לכם מושג באיזה פורומים ניר י נמצא, שנוכל להזמין אותו גם?

למעלה