שלום

אילנה12

New member
שלום

האם מישהו יכול לפרש לי את הפריסה הבאה: רקע: מדובר בבחור שאני מכירה כמספר חודשים והייתי רוצה לדעת אם כוונותיו כלפיי רומנטיות או ידידותיות בלבד. עשיתי פריסת שאלה ל8 קלפים ושאלתי: מה עליי לדעת על כוונותיו הרומנטיות של א' כלפיי בחצי השנה הקרובה. קיבלתי: מלך המטות, שבעה גביעים, אס המטבעות, שמונה מטבעות, מלך המטבעות, עשרה מטבעות, מגדל. סיכום- עשרה מטות.

blackcat2

New member
../images/Emo140.gifרקע בבקשה

האם היה בינכם קשר רומנטי בעבר? איזה קשר מתקיים בינכם בכלל? נשמח לשמוע.

אילנה12

New member
ערב טוב../images/Emo141.gif

בהתחלה יצאנו כשהיה ברור לשנינו שייתכן שזה יוביל לקשר רומנטי, אבל זה לא התפתח ממש. עכשיו אנחנו עדיין יוצאים מדי פעם, אך זה לא קשר רומנטי ממש ולא קשר ידידותי ממש ואני לא יודעת לאן זה מוביל אם זה בכלל מוביל למקום כלשהו.

blackcat2

New member
הי אילנה

מה עליי לדעת על כוונותיו הרומנטיות של א' כלפיי בחצי השנה הקרובה. קיבלתי: מלך המטות, שבעה גביעים, אס המטבעות, שמונה מטבעות, מלך המטבעות, עשרה מטבעות, מגדל. סיכום- עשרה מטות. יש בפריסה הזו הרבה מאד מטבעות מה שמעיד בעיני על היעדר רגש כמעט מוחלט בקשר זה. שימי לב כי הקלף היחיד המתאר רגשות הוא הקלף המתאר אותך- 7 גביעים ואילו חלק ניכר משאר קלפי הפריסה המיוחסים לבחור הם מטבעות (לדעת- אס המטבעות, כוונותיו הרומנטיים- 8 מטבעות, הבחור- מלך המטבעות, לגבי (שזה דרך העיניים שלו)- 10 מטבעות). נראה כי יש לך ציפיות גבוהות מהקשר אולם כפי שאת מרגישה הן אינן הולמות את המציאות.(7 גביעים) אני מבקשת גם להדגיש כי לטעמי את מחזיקה את הקשר רק בגלל שאין לך כרגע אופציה אחרת ולא בגלל שמדובר מבחינתך בסיפור אהבה בעל פוטנציאל רגשי עצום. יש לי תחושה שמלבד בילויים הבחור שלך אינו מסוגל לתת את כל מה שמתבקש מקשר: חום, אהבה,נתינה וכד'. הבחור נראה בעיני כבד, איטי יחסית ואולי רציני מידי. לא נראה לי שכשאתם ביחד אתם עושים כיף ובאמת נהנים אחד מחברת האחר. (מלך המטבעות). בחצי השנה הקרובה יחול שינוי, לטעמי ביחסך אליו (שתי עשיריות + קלף המגדל). את עשויה להתעורר ולהבין כי העניינים אינם מתקדמים בקצב הרצוי. יכול להיות שאת לא נמצאת עדין במקום זה אבל יש לי תחושה שזה יקרה יחסית בקרוב ובאבחה אחת. מה את אומרת?

למעלה