שלום...

יעלX3

New member
שלום...

עברתי בסביבה ונכנסתי. נחמד פה. הצצתי בסקר ונזכרתי בדבר שהכי חסר נימוס בעיני והכי משאיר אותי מתוסכלת וחסרת אונים. אתם מכירים את הסוקרים שמתקשרים שבעות הכי לא נוחות (טוב, זה אף פעם לא נוח...) אז אני יודעת שזאת העבודה שלהם ומתחילה לענות להם בנימוס שכרגע זה לא נוח לי והם לא נותנים לי לסיים את המשפט וטורקים לי
. יוווווו איך זה מרגיז. בפעם הבאה, אני מנתקת ראשונה!! (מותר להשאר פה אחרי משפט כזה?) ברכות לכל המנומסים

שונא אותם

אחת לחודשיים מתקשר אלי איזה גדעון או רפי או איתמר או משהו מ"קופ"ח כללית" ושואל אם אני חייל משוחרר כדי להציע לי שנה חינם שלח ביטוח "כללית מושלם" והסיפור תמיד אותו דבר: מוכר טלפוני: "שלום לך. אני X מקופת חולים כללית" אני: "עוד פעם?" מוכר טלפוני (מתעלם מההערה המוזרה): "רציתי להציע לך ביטוח בריאות מקיף 'כללית מושלם'. אתה חייל משוחרר?". אני: "לא". מוכר טלפוני: "לא נורא. לחיילים משוחררים יש שנה חינם. אבל אני עדיין יכול להציע לך חודש חינם". אני|סדגש: מצטער. אני לא מעוניין. אחת לחודשיים אתם מתקשרים אלי. אי אפשר להוריד אותי מהרשימות שלכם?" מוכר טלפוני: "אה, לא יודע. ביי" *ניתוק* שונא את זה

יעלX3

New member
לפחות אומרים לך ביי. לי מנתקים

באמצע המשפט. אני מקשיבה בנימוס כחצי דקה לפתיחה "שלום מדבר X מXX ואני עורך סקר בלה בלה בלה תוכלי לענות למספר שאלות? אני: אני מצטערת כרגע זה לא כל כ....... (טווווווווווו) אני:

דוגמא (כללית) מושלמ(ת)

להטרדה טלפונית שחוזרת על עצמה גם יום אחר יום לפעמים , כשהאחרון תמיד מבטיח שהוא יהיה האחרון, אבל זה של למחרת אין לו מושג על מה אני מדברת כשאני אומרת שהבטיחו לי שהוא לא יתקשר אלי...

Noopy

New member
../images/Emo122.gifזה באמת מעצבן...

יש גם את אלה שרוצים לעשות לאנשים מנוי לאיזה עיתון או משהו, אז הם מתקשרים במשך שבוע שלם ללא הפסקה, ועוד אחרי שבפירוש אומרים להם שלא מעוניינים הם ממשיכים לטרטר...
בעיקרון זו העבודה שלהם, אבל.... זה כבר ... די מעצבן

רוב תודות למברכת ../images/Emo9.gif../images/Emo140.gif

ואכן , את צודקת. לפעמים ההצקה ממש מטרידה אבל עוד יותר , זה באמת הרגע שהם שומעים או מבינים שפרנסה לא תצא להם מהשיחה , טריקת הטלפון בלי תודה/סליחה וכיו"ב הרבה יותר מעצבנת. במיוחד כשהפה פתוח באמצע מילה. אני משתדלת לנסות ולזהות את אופי ההתנהגות הצפויה לפי סגנונו של המטלפן ואכן להקדים תרופה למכה הזו. אבל אל תשכחי פתגם ישן וטוב : "להיעלב פירושו להעניש את עצמך על טפשותם של אחרים." השתמשי בו להנאתך

למעלה