שלום!

steelwater

New member
שלום!

שלום:) שנה הבאה אני הולכת לגור בעכו בוילה עם עוד 22 אנשים(בשבוע הראשון עם עוד כ-40 אנשים...) במסגרת שנת שירות שומר הצעיר. אני הולכת לפעול בקריית אתא אבל אגור בעכו וגם יהיה בפיעליות בעיר עצמה. אשמח לשמוע קצת על העיר מכם... יום טוב!

Yuval Y

New member
נשמע מעניין ../images/Emo3.gif

{תוהה אם אפשר להפיק תוכנית מציאות} עכו היא עיר חביבה ביותר, יש כאן איזורים כמו עכו העתיקה שנעים לטייל בהם {בעיקר בשעות היום}, שומרי משמר אזרחי חשדניים, ואווירה כללית של בזאר {דבר שמתבטא במחירים די נוחים}. יש כאן משהו שמתקרא קניון, שבו יש סניף של מגה, חנות מחשבים, חנויות בגדים, משרדי ממשלה, וכדומה {פעם היה גם קולנוע}.

מוריה26

New member
ואם אפשר להצטרף בשאלה נוספת ...

איפה אפשר לקנות קנאפה ובקלאווה? הסתובבתי בעיר העתיקה בשבת ולא מצאתי
יש מקומות גם בעיר עצמה? (אולי ברחוב בן-עמי?) תודה

Yuval Y

New member
לא ידוע לי לגבי בן עמי,

אבל בעכו העתיקה יש את ממתקי נצרת [צלאח א דין 21/14 עכו העתיקה], ששם אני זוכר שיש כנאפה ממש טובה, מעבר לכך שלעיתים אפשר למצוא דוכנים או כמעט כל חנות.

מוריה26

New member
תודה יובל , אבל ...

"מעבר לכך שלעיתים אפשר למצוא דוכנים או כמעט כל חנות." איפה ? מה בסה"כ בקשתי בקלאווה וקנאפה?

Yuval Y

New member
לעשות לך סיור מודרך? ../images/Emo8.gif

נתתי לך את הכתובת, יש אתרי מפות כמו EMAP

מוריה26

New member
תודה ../images/Emo45.gif

אני אלך לרחוב סאלח א דין (כמו שכתוב באתר) ואחפש לי בקלאווה נ.ב. למה הפורום הזה "קצת" רדום? אולי כדאי לפרסם אותו בין הפורומים של תפוז אני מאמינה שיש בין הגולשים תושבי הגליל המערבי שיכולים לקחת חלק גם בפורום הזה, לא?

Yuval Y

New member
אני בעד.... ../images/Emo9.gif

הפורום הזה נסגר בעבר, ופתחתי אותו מחדש

מוריה26

New member
../images/Emo124.gif מצאתי ../images/Emo6.gif

את ממתקי נצרת אתמול בסיור בשוק וברחובות העיר העתיקה הגעתי אליהם מוטב מאוחר מאשר לעולם לא

למעלה