שלום

יעל :-)

New member
שלום

הוזמנתי לכתוב פה, אז חשבתי לנסות.
את האמת, אני מכירה את הפורום מאז שנולד. לרב פשוט קראתי מהצד. היו תקופות בהם הצצתי, קראתי, הלכתי, ואז שוב מצאתי סיבות לחזור. נדמה שיצרתם פה מן קבוצה אינטימית ונחמדה. ובהרבה פעמים נהניתי לראות את האינטראקציה ביניכם ולקרוא דיונים מעניינים. חלק פה כבר מכירים אותי... מפה וממקומות אחרים. אם אין התנגדות, אני אשמח לנסות להצטרף (גם לשקט ששורר פה לאחרונה
), ואם לא - אז גם בסדר, ורק אומר תודה. שיהיה יום נעים

ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

שמחה שאת מצטרפת
מתנצלת ששקט כאן בזמן הזה. תרגישי חופשי לכתוב אם בא לך. אנחנו כאן בכל זאת.

Deerest

New member
שלום

ברוכה הבאה, יעל
. לא הרגשתי שהיית בסביבה. מה אני מדבר, הפעם באמת הגזמתי, לא הצצתי לכאן הרבה זמן. תכנסי בשקט, ששש... יש כאן תרדמת חורף, את יכולה לנסות להעיר אבל לאט ובזהירות. הנה, שם בפינה ישן שינה עמוקה דב עוזי, משמאלו במיטה שעדיין חמה ישנה בד"כ הדובה טל אבל היא הפוכה לנו, דובה אורחת מנמנמת בספה בחדר עבודה בין לקוח ללקוח, בחדר האורחים קפץ לשינה טרופה דב ישראל, ואני דבירסט כאן בסלון נרדמתי מול הטלויזיה. וכל המרק נגמר. אבל יש מזרון נוח שם בגלריה את יכולה לצפות עלינו מלמעלה. ביי בינתיים.

spectacular

New member
חחחחחח איפה הדייסה שלי????../images/Emo6.gif

שלום לכולם וגם לך יעל, רק רציתי להגיד בעניין החורף, שיש פה שלג כבר יותר משבוע ,הכל לבן וקפואאאא
לא התחממתי בשמש כבר המון זמן,ואני קצת בדיכי, באמת הכי כיף במיטה החמה, ותפסיקו לנחור שם,אני שומעת עד לפה.....

spectacular

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo39.gif../images/Emo140.gif../images/Emo9.gif../images/Emo24.gifוגם|נשיקה

New member
היי טל ../images/Emo13.gif

את האמת, הרבה זמן רציתי לכתוב לך. עוד כשהיה פה ניהול, אחת הסיבות שהייתי חוזרת להציץ בפורום, מעבר לדיונים המעניינים לפעמים, היו התמונות שלך מקנדה
כל מי שמכיר אותי יודע שרק מלהגיד לידי את המילה 'קנדה', יש לי צביטה בלב וגעגוע. ולקרוא את התיאור שלך לישראל מלפני כ-10 ימים, היה פשוט מדהים. (וזה אכן לא יכול לחסוך כרטיס טיסה) ועכשיו.. הייתי מחליפה איתך תמורת קצת שלג... ותמורת טיול קטן בסטנלי פארק. אחחח... החיים יפים בדמיון שלי
עכשיו חוזרת לנחור ברשותך

New member
היי דבירסט ../images/Emo6.gif

חחחח.. אהבתי את התיאור. אז נעים מאוד. תודה על קבלת הפנים. אמנם לא הרגשת אותי בסביבה, אבל הדב שישן שינה עמוקה יוכל להעיד שכף רגלי דרכה פה פעם. והדובה ההפוכה עדיין לא יודעת, אבל בגלל שהיא הפוכה יש לי נטיה לחבב אותה מאוד. וזהו... השאר... מכירים או שיכירו. אתה יודע, דבירסט
, כשמטיילים בסביבת דובים - צריך לעשות רעש (ובטח שלא לטייל לבד). אז עד עכשיו טיילתי בשקט ושרדתי, אבל החלטתי לעשות קצת רעש ולהצטרף. ואמנם אני לבד, אבל אם תרצו, אוכל לגייס כמה פיצולים אישיים לטובת העניין
וסתם בשביל שהתיאור יהיה מושלם, אז מדי פעם יש עוד כמה דובות ודובים בסביבה (למקרה שנרדמת חזק מדי מול הטלויזיה
) ... הלכתי להעצים את עצמי.... תיכף אשוב

למעלה