שלום...

Appocalypse

New member
אמממ...

לא זוכר את השם... פעם הבאה שאני אקנה.....(4 חודשים ככה...אני אבדוק...)

מה מה מה מזה הזיוני שכל האלה?!

גחל מנגל הם יותר בריאים מגחלי סטאר ופגעסוס וכל החרא הזה !!! זה לא קשור אז אם יש פחות אבק שרפה אז יש יותר דבק ולך תדע מה עוד הגחלי מנגל רגילים שעולים שתי קילו 8 שקל הם ממש טובים יש כמובן יותר טובים ויש גם עץ אמיתי..חח.. אבל הגחלים של המנגל הרגילים הם מצוינים הם מחזיקים למלא זמן והם גם לא שורפים את הראש וכל הבלה בלה בלה רק אל תעשו את זה עם נפט...

FreeSpider

New member
מאיפה אתה קונה גחלי מנגל? יפו?

כי צריך מעץ פרי הדר..... כל החרא שיש בסופרים וקיוסקים זה עם מדליקים וספוגים בנפט..

rotemr17

New member
לא חייב יפו..

יש גם בסופרים גחליי הדרים (שזה הגחלים הטובים). כמובן שיש איכויות שונות ושיט. אבל זה אותו העקרון.

אה אוי נזכרתי בדבר חשוב!

הגחלים הטבעיים..לפחות אלה שאבא שלי קנה..נראים כאילו הם מתאימים בידיוק לראש...עגולים או מרובעים כאלה עם פינות עגולות לא זוכר כבר בקיצור יש לי מכשיר בבית שבן דוד שלי בנה שמדליק גחלים בלי נפט ובלי בלאגנים כדי שלא יהיה טעם מגעיל וכדי שיהיה בריא בקיצור הגחלים האלה לא נדלקו לי!! לא יודע למה אבל הם היו זוועה יש מצב שביפו בגלל שזה מיועד לנרגילה אז זה יותר טוב... כשאני משתמש בגחלי מנגל אני לא מרגיש רעלים..כמובן אם לא שמו על זה נפט ואז אם הוצאת את זה לפני שהנפט מת אז יהיה טעם מגעיל..

למעלה