שלום

שלום

היי זאת הילדונת לא האמא... חזרתי מהסמינר מותשת עייפה אבל מזופקת ושמחה. מתוך 30 נערים היום בערך 6 בני תערובת של נושאים יהודים ערבים. זה היה פשוט כיף ואפילו בקבוצה שאני הדרכתי בה היה דיון על נשואי תערובת. והיה ממש כיף. אני לא יוכלה לפרט על הדיון כי זה לא יפה. בקיצר מתגעגעת אליכם אני הולכת קצת לנוח כי ישנתי הלילה רק איזה 3 שעות. יאללה תבלו.. ותשיכו לרתק אותי בסיפורים המעניינים שלכם... אוהבת הילדונת(שאחרי הסוף שבוע עם נוער בגילאי תיכון מרגישה זקנה למרות שאני רק בת 19:)

~Gal~

New member
היי שירין יקרה!

אני שמחה שחזרת מהסמינר מסופקת ושמחה, ושהכרת אנשים מעניינים. את לא חייבת לספר על הדיון בנושא נשואי תערובת. אבל בכל זאת - מאד מעניין לדעת - את יכולה לספר רק באופן כללי, מה היה רוח הדברים? האם היתה תחושה של התנגדות מצד המשתתפים או שדוקא הרוב היו בעד?

היי

טוב.. כאילו כולם היו בעד נשואי תערבות אבל לא היו מוכנים ממש לוות זה היה נראה להם לא מצאותי בגלל שגילם די צעיר, אבל במחינה תאורטית כולם היו בעד כי זה המוצא לדו קיום. וגם בגלל שהנחתי לא יכולתי להתערב ולספר על חיי אבל למזלי היה בחור בקבוצה שלי שהיה בן תערובת. וסיפר על חייו והיה ממש כיף ומעניין.

למעלה