שלום

love_asp

New member
שלום

שלום לכולם. אני לא בטוח שאוכל להשתתף קבוע כאן בפורום הזה, כי אני ממש עסוק. למרות שהייתי מאד שמח להשתתף כל הזמן, כיון שמה שאתם עושים פה זה מה שרציתי לעשות כבר המון המון זמן (החל מיומיים לאחר שיצא הסרט) אבל פשוט לא היה לי עם מי, כי כל מי שדיברתי איתו על מאטריקס, אמר לי משהו כמו "העלילה היא סתם לא מובנת, אבל אהבתי את האפקטים". ואני הייתי עונה לו "נכון, האפקטים באמת מדהימים. אך הם לא מגיעים לקרסוליים של העלילה". ניכר שהוא ממש לא הבין. אתם כולכם הבנתם את הרעיון המרכזי המדהים שבסרט. החיים שלי השתנו מאז שהתחלתי לראות את הסרט. (אני אומר "שהתחלתי לראות", כי אני כל יום רואה אותו שוב, ומתרגש מהתחלה.) מה שהכי הדהים אותי זה, שיש קטעים בסרט שעוד בפעם הראשונה שראיתי ידעתי מה יהיה המשפט הבא. זה בגלל שאני מרגיש מה שניו הרגיש. משנו לא בסדר בעולם. מגיל שלוש אני מרגיש את זה. אני מקווה שתמשיכו פה לעשות מה שאתם עושים ותזהרו מכל מיני שטויות, כי בקטע הזה קשה לדעת מי באמת רוצה לדבר או רוצה סתם לבלבל את המח. אני אוהב אתכם, את כולכם. ובנימה אוהבת זו, נסיים בציטוט: לא אמרתי שזה יהיה קל, רק אמרתי שזו תהיה האמת. שלכם לעד, Love_ASP

RedStorm

New member
שלום שלום!

היי.....ברוך הבא... רק שתדע שפה אתה יכול לשפוך את הלב...! וכולנו פה אנשים עם ראש פתוח... וכולנו יודעים שהמאטריקס זה לא רק סרט של אפקטים!!! You have to let it all go, Neo". Fear. Doubt. "Free your mind

IC4

New member
לא שאני מנהל הפורום

...אבל אני מכתיר אותך לגאוותו! clubbed to death!

למעלה