שלום!

PsYcHo-BoY

New member
שלום!

אני מצטער אבל יש דבר אחד שאני אף פעם לא הבין. למה שמישהו יהיה טבעוני?! ז"א צמחוני אני יכול להבין איכשהו אבל להיות טבעוני ?! זה ממש הגזמה ושלא נדבר שזה פוגע בצורה חמורה בבריאות אם לא בטווח הקצר אז בטווח הארוך....

שלום לך!

לא אפרוס בפניך את כל המשנה הטבעונית, אני בטוח כי יהיו אחרים בפורום שישמחו לעשות זאת, וגם אם לא עקוב אחר פורום זה מדי פעם יעלו הודעות כאלה, במיוחד אחרי שנטע תפרסם את התמונות מהביקור שלנו ברפת. רק רציתי להגיב לגבי ההערה הבריאותית שנתת, דבר ראשון אני שמח שסיימת את התואר שלך בתור תזונאי מוסמך
דבר שני, טבעונות אינה פוגעת בבריאות וישנה טענה הולכת וגדלה בקרב עולם הרפואה ובעיקר בקרב רופאי הילדים כי תזונה טבעונית הנה התזונה הבריאה ביותר!, אז לפני שאתה מסיק מסקנות תקרא את העובדות בבקשה... יום טוב!

actiVEgan

New member
זאת באמת הגזמה להיות טבעוני

אחרי הכל איך אתם יכולים להסתדר בלי הפרשות וסת של תרנגולות שסבלו במשך שנתיים בכלוב של 20X20 ס"מ בלי יכולת לזוז כלל. בתעשיית הביצים זורקים כל יום 15000 אפרוחים חיים לפח פשוט כי לא משתלם לגדל אותם. זה כיף לתרום להרג אפרוחים לא? חוצמזה, החלב שאנחנו שותים מלא באנטיביוטיקה וכימיקלים שמזריקים לפרה, אז זה ממש טעים. וגם מסרסים את הפרים בלי הרדמה וצורבים להם מספר על הגוף בברזל בחום של כמה מאות מעלות. זה מוזר אבל, אתה (מומחה גדול לתזונה) אומר שטבעוני זה לא בריא, ואני (טבעוני) דווקא מאוד בריא ולא חסר לי שום דבר. גם לא לכל שאר הטבעונים שאני מכיר... מוזר

למעלה