שלום

אבל זה בדר"כ אותו הדבר..אם המחזור

נמשך 28 יום....

Eמא 2B

New member
לא בהכרח. רק אצל חלק מהנשים

ואצלי למשל זה גם לא 14 יום אלא 12 יום. בקיצור- במאמרים (למעלה) יש שיטות לזהות את יום הביוץ. בהצלחה!

נצל"ש ביוץ..

אני בי"מ 10 ומרגישה מהצהריים תחושות לחץ קלות בבטן התחתונה (כמו בימים הראשונים של המחזר). יכול להיות שזה סימן לביוץ מתקרב?

קורה לפעמים ש...

בזמן הביוץ יש דימום קל... ככה קראתי פה בפורום - לא מניסיון אישי שלי

יופי באמת.. ../images/Emo26.gif

אבל איך אני אמורה לנצל את הימים האלה?? (תסלחו לי אבל - בלאט!)

חחח, תודה על התגובה..

אבל אין מצב עם הדימום! יש עוד תגובות אולי? זה בטוח בגלל הביוץ? מלחיץ קצת.

27bubu

New member
אז אולי זה באמת ביוץ

והאמת שזה קרה לי פעם וזה באמת לא עושה חשק ל SEX תנסי לעשות איזה מקלחת ארוכה ומפנקת ואולי אז יבוא לך.....

27bubu

New member
יש לי שאלה לגבי חום השחר

אני 4 חודשים בלי גלולות ועדיין לא בהריון. חברה אמרה לי היום שחבל וכדאי להתחיל למדוד, היום אני י"מ 4 , זה לא מאוחר להתחיל? חוץ מזה אני קמה כל יום בשעה אחרת, זה בעייתי לא? שאלה אחרונה- הביוץ הוא כשיש צניחה בטמפ'?

שוב אני.. ממשיכה להציק..

היום י"מ 11, יש לי תחושות של לפני מחזור בבטן התחתונה (ומכירות את זה שיש לחץ שמקרין לרגל?!). הסימנים הם כמו לפני/אחרי מחזור.. ..(מצטערת על התיאורים בהמשך).. אני הולכת עם תחבושת כדי שלא יהיו הפתעות מוגזמות, יש דימום חלש ביותר, אבל הוא שם. ובניגוב אין ספק שמשהו קורה שם.. (חוּם). help!, מה קורה לגוף שלי? למה אחרי שכבר נגמר(?!) המחזור והיו לי יומיים נקיים שוב זה קורה? ואם אכן מדובר בביוץ שמלווה בדם, זה אמור להפסק בקרוב, לא? תודה מראש!

yaam1

New member
היי את בכלל לא מציקה ../images/Emo8.gif

אם תחפשי את ההודעות שלי מלפני מספר ימים תגלי שהייתי במצבך החודש וגם אני לא הבנתי מה הולך פה.. סיימתי מחזור ואחרי 3 ימים נקיים היתה לי הפרשה חומה בבדיקה מעמיקה ובלילה התחיל דימום, בבוקר קמתי נקיה וזהו. לא באמת יודעת מה קורה שם ונראה לי שזה שאריות מחזור, בכל מקרה ביום ד' אני אצל הרופא ואברר איתו את הסוגיה

למעלה