שלום

amnonha7

New member
שלום

השנה הייתי בכתה ז' ולא ממש הקשבתי בשיעורי ערבית אלא עיינתי בספרי ההיסטוריה אממממ עכשיו שאני עולה לח' זוכר רק מעט מן האותיות ובקושי יודע מילים אני ממש צריך ללמוד ערבית התוכולו לעזור לי יש לי הצעה שתתחילו להעביר שיעורי ערבית זה יהיה מאוד נחמד ומי שנגיד יצטרף רק עכשיו לפורום יוכל לעבור עמודים כדי להסתכל בשיעורים קודמים אה ילד דימיוני מפורום המומינים מה שלומך<?

B o N u s

New member
אחלה, אני עכשיו בונוס ^^'

שמע, אני מוכן לעזור לך בכל דבר. עברתי את כיתה ז' וזאת לא בעיה. איזה ספר למדת? אני מציע שתקרא כל דבר תנסה לתרגם כל תרגיל. רבע שעה של ערבית ביום. אפילו חצי שעה ביומיים. או שעה בשבוע או משהו כזה $-: אני בטוח שתסתדר, אם אני הסתדרתי אז גם אתה בטוח! תקרא ואם לא תבין משהו תשאל פה, ונעזור לך בכיף!

amnonha7

New member
זה לא כזה קל

אם היה לי את הספר ערבית ברור שהייתי לומד... אבל אצלנו בבית ספר הבצפר משאיל לנו ספרים לשנת הלימודים ובסוף אנחנו מחזירים אותם ככה שנשארה לי רק חוברת ערבית ואי אפשר ללמוד רק עם חוברת ערבית... אמממ יש לך מסנג'ר? והספר שאיתו למדתי זה שפה מדברת תרבות של מישהי ולסטרה

amnonha7

New member
אמממ

בקשה למאמרים המאמר בקשר לגופים בזמן אמממ הגופים כתובים בערבית ומה לעשות אני לא יודע מהו כל גוף אפשר לשים תרגום ליד בבקשה?

amnonha7

New member
שכחתי להציג את עצמי

שמי הוא אמנון אתם יכולים לקרוא לי אגסי D: אממממ כרגע אני מנסה להביא את חברי גבריאל לפורום הוא ממש טוב בערבית

למעלה