שלומי או יודעי דבר

iriszi

New member
שלומי או יודעי דבר

הורדתי את התוכנה של בניית כפתורים ממאגר הקישורים של המורים האם אפשר להוסיף כפתורים אחרים שאינם קיימים בתוך התוכנה כמו כפתורים בצורת עיפרון או צורות אחרות. ואיך עושים זאת? אתמול ניסיתי להוסיף קובץ מידי לתוך דף אינטרנט שבניתי תוך ניסיון ללמוד את הארכונופליה אך אני לא מצליחה לשמור אותו אצלי בתיקיה ולהעלות אותו לדף.( את הקובץ שלחה לי אודי בקישור של המאגר) מה צריך לעשות? תודה

iriszi

New member
אודי תודה על ההסבר - שאלה נוספת

הכנתי 4 כפתורים לקישורים עם הקישוריםלאתרי אינטרנט שונים כמו תקשוב דרום או פורום לא היתה בעיה. יש לי שאלה לגבי קישור שאני קוראת לו המשפחה שלי ואני רוצה כשפותחים אותו להגיע לדף עם תמונה של הילדים או קטע מידע על המשפחה למשל. האם אני צריכה להכין דף עם כל הדברים הנ"ל? ואיך אני יוצרת את הקישור אליו? והאם זה אותו דבר אם אני יוצרת קישור למבחנים שהכנתי או כל דבר אחר ? שוב תודה רבה

udiyulis

New member
קישור לדף HTML

בתפריט הקישורים בארכנופיליה יש לך את האפשרות לבחור ב"קישור לדף HTML" - דף שהכנת מראש ושמרת אותו בתיקיית האתר. לדפים שיצרת בפורמט DOC - את בוחרת בתפריט הקישורים את האפשרות "קישור למסמך". גם דפים אלה צריכים להיות שמורים בתיקיית האתר. איריס, את מתקדמת יפה מאד - גאה בך!

iriszi

New member
אודי כרגיל תודה

רשמתי בפני אני אנסה יותר מאוחר ואספר לך דרך אגב איפה את קוראת יותר את ההודעות במורים או בבית ספר שאדע איפה לכתוב

udiyulis

New member
אני מזפזפת בין שני הפורומים

אבל זה הפורום הנכון להעלות הודעות אלו. מקווה שעוד משתתפים ייכנסו לכאן ויוכלו אף הם לתרום מידיעותיהם. איריס, אם תיכנסי שוב לקישור ל"דף הדוגמא" שהכנתי עבורך, תוכלי לראות שהוספתי דוגמאות לקישור למסמך וקישור לדף HTML.

iriszi

New member
כבר הולכת לבדוק

אני עדיין תקועה עם המנגינת רקע אין לי מושג מדוע

איריס, הוספת מנגינת רקע זהה להוספת

תמונה. אם את יודעת לעלות תמונה בעזרת הארינופיליה תוכלי לעלות את המנגינה. שימי את הסמן ב - body , לחצי על "קישורים" בארכנופיליה, ועל "מנגינת רקע", אם הדף עדיין לא שמור בתקיה שלך שימרי אותו (והעבירי את קובץ המוזיקה לאותה תיקיה).עכשיו תתבקשי להעלות את קובץ המנגינה שלך. שימרי שוב את הדף ותנסי לבדוק(רענני את המסך קודם) רוצה להזכיר לך. בשני המקרים עלייך לשמור את הקבצים(התמונה או המוזיקה) ליד דף ה-html אחרת לא יראו את התמונה או לא ישמעו את המוזיקה. בהצלחה

למעלה