שלומי גיבור היום

FireFighterAlon

New member
שלומי גיבור היום

כבאי איגוד 'פתח תקווה' הוזעקו לשריפה שפרצה בשדה קוצים ברחוב יבנה, מאחורי בית הספר גולדה. הצוותים החלו בכיבוי הדליקה. הכבאי שלומי זינגר, שמע יללות חתולים מתוך השטח בו פרצה הדליקה, נכנס פנימה ואיתר גורי חתולים מייללים. הגורים חולצו מהשטח כשפרוותו של אחד מהם חרוכה עקב האש. הגורים נשטפו קלות במים וויטרינר של העיריה שהוזעק למקום אסף הגורים לכלביה העירונית. תמונות: http://www.hnn.co.il/gallery7292.html

בשבילי בעלי חיים זה ...אין תאור

האמת בדקה הראשונה לא שמעתי דבר, לאחר מכת המים שמעתי יללות עד שראיתי ממרחק של 15 מ' ממני את הגורים ממש במרכז השטח השחור שהאדמה רותחת מסביב עם תוצר פחם מהר שלפתי כפפות הוצאתי אותם מסכנה. כאב לי לראות את אחד הגורים עם פרווה שרופה אחרי בדיקה שניה מקרוב הוא נראה טוב קצת מים וליטוף הוא חשב שאני האמא שלו
ולגבי הגיבור כולנו גיבורים אני לא חושב שיש כבאי או מתנדב שהיה עושה אחרת. וכמובן היה איתי רס"ל בועז שדאג לכסות את שאר השטח שהייתי עסוק עם הגורים.

איידהו

New member
כל הכבוד!

שלומי, יתכן ואני טועה אך נדמה לי שלמדת עמי באותה הכיתה בבית הספר היסודי (גורדון) בפ"ת... שמי איציק... הסיפור הזה מאוד ריגש אותי- בייחוד בתור אוהב מושבע של חתולים מזה שנים רבות.כל הכבוד לך! אני אגב עובד כמורה בבתי ספר (חטיבה ותיכון) וגם כמדריך זאולוגי. בדיוק לפני כשעה יצא לי לחזות במספר נערים, כאשר אחד מהם בעט בחוזקה בחתול שעבר בסמוך אליו. הדבר הכעיס אותי מאוד וצרחתי על אותו נער כהוגן... התיאור שלך כאן כיצד חילצת את אותם גורים וליטפת את זה שפרוותו נחרכה פשוט מרגש!

למעלה