שלומי, חשבתי עליך היום !

irisish

New member
שלומי, חשבתי עליך היום !

יש היום בעיתון הארץ מאמר על המחשב המעצבן. יש ממש תופעה שנקראת PC Rage שאנשים מרביצים למחשבים. וחשבתי: איזה מזל שאני מכירה אותך, אחרת המחשב שלי היה כבר שבור מזמן. אז חנוכה שמח ! וד"ש בבית איריס

שלומי

New member
הי איריס../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ראשית, חג שמח. שנית, אני מכיר מישהו שגם שכשהמחשב שלו עובד "בסדר", הוא נוהג לטפוח עליו קלות...(לא אני). דרך אגב, מישהו אמר לי שלשום שלדעתו אין הצדקה לקיום הפורום הזה כי אין כאן בכלל פעילות... העיקר שיהיה רק טוב ובכל מקרה את יודעת היכן אני עם או ללא פורום. שלומי

שלומי, מצורפת לאיריס

גם אני בזכותך מדברת יפה למחשב, מלטפת אותו ... וכשנתקלת בבעיה במקום להרביץ לו אומרת "לא תנצח אותי..אשאל את שלומי". אז המון תודה על כל מה שאתה עושה עבורינו. וגבי הפעילות.. יש בתפוז פורומים פעילים פחות

המישהו הזה, כנראה לא זקוק לעזרה.

אנחנו זקוקים לך , שלומי. ברגע שיש בעיה ,נכנסים ללחץ ,ואתה מושיע אותנו. אז מה זה לא צריכים? בבקשה, אל תשמע לו, תשמע לנו. אגב, לפני זמן מה פורסם באינטרנט סירטון קצר של עובד במחשבים ש"תפס עצבים" על המחשב שלו(נו, שלומי לא היה בשטח לעזור לו)והיכה אותו מכות רצח.(את המחשב).מצלימה במקום עבודתו קלטה את התמונות.... חבל שלא שמרתי. מתאים לעלות אותו עכשיו בברכה

שלומי

New member
הי אסנת וכולם

את הסרטון הזה ראיתי לפני כ-3 שנים והוא לא יצא לי מהתודעה לעולם! בהתחלה גם אני הייתי מתעצבן ומקבל קריזות על המחשב (בתקופת המסכים הכחולים...). הקיצר, שמח שאני יכול לסייע לכם. חג שמח, שלומי

irisish

New member
שלומי

קודם כל שמחה עד מאוד שהצחקתיך (5 חייכנים זה לא מעט..) שנית: רציתי להגיד לך שאיכות לא תמיד הולכת יד ביד עם כמות. והמהירויות האטומיות של הפורום הראשי טובות וודאי למי שמחפש שיאים אבל אולי פחות טובות למי שזקוק לעזרה והודעותיו טובעות ונאלץ להקפיץ ולהקפיץ. זה שאני לא מבקרת כאן יום יום זה לא בגלל שאני לא זקוקה לעזרה, אלא שאני עוד לא יודעת עד כמה אני זקוקה לעזרה. לפעמים אומרים מילים טריוויאליות כמו "תיכנסי לסייר" ואין לי מושג מה זה סייר. אני רצינית. הקיצר, באמת שיהיה רק טוב והרבה אור ! בהערכה רבה איריס

שלומי

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

כמו שאני אומר - אם תצטרכי עזרה, אני כאן! אני יודע שישנם אנשים שמעריכים,אבליש גם משהו "מסריח" שקרוי פוליטיקה... לפעמים הפוליטיקות למיניהן, חזקות יותר מכל אינטרס ענייני. אני אישית אינני פוליטיקאי ולא אוהב פוליטיקאים אלא איש שטח ומעש. שיהיה חג שמח, שלומי

היי שלומי ../images/Emo137.gif../images/Emo138.gif

נכנסתי להגיד חג שמח. באמת התגעגעתי מזמן לא בקרתי כאן ולא בגלל שלא היו בעיות במחשב . היו גם היו ! רק שלי לא היה מספיק זמן לטפל בהם או לבקש עזרה ( ותודות לאריה על הפרמוט של ההמחשב שלי ) תתכונן למטר של שאלות ממני , החלטתי לחזור לעבוד ולעדכן את האתר המתמטי. ד"ש לספי וחג חנכה שמח ריקי

שלומי

New member
ריקיל 'ה - חג שמח

אני כבר לא יכול לחכות...

שלומי

New member
קטע המצחיק הוא שברגע זה כשאני כותב

דברים אלה, המסך שלי "הלך"!!! אני מעוצבן עכשיו כי אני צריך לגשת למעבדת השירות ולהפקיד את המסך עד שכבוד הספק יחליף לי אותו(הוא בן חודשיים בלבד) ובזמן הזה אני נשאר ללא מסך וכל פעם אני אאלץ לחבר את המסך מהמחשב של הבן שלי(כשהוא ירשה לי
)כדי להמשיך לעבוד (עד שבועיים ימים ללא המסך שלי). עכשיו עלה לי רעיון, שאחפש אולי מסך משומש לבינתיים.

למעלה