שלטון הצללים- שבוע 6

פרק 21- פינוכנסת

אז האם נחושתן יתקבל לעבוד אצל אברמוף?
&nbsp
האם דודי ומורן יחשפו את המזימה?
&nbsp
ואולי לבקו ילך לבשמת?

לבקו, תקוף אותה!

סקס אכזבה מהבוס. הכי טוב.
&nbsp
כן, היא תמיד בורחת.
&nbsp
כן, לבקו, מי כמוך יודע. פרצוף שמחת תורה. אאמץ את זה. אגב, כשיש לו זקן זה פרצוף תשעה באב. נכון, בשמת, בגלל זה התעטשת. אוצר קטן? איך בדיוק. לבקו, תידבק קצת ממנה.
&nbsp
גם לבנת פה. אוי ואבוי.
&nbsp
אולי זאת נמסיס שהדביקה אותה. תעשי הופעה בפינוכנסת.
&nbsp
ככה בפומבי? גלבוע עלול לראות. צריך לחשוב כמו מורן טרבלסי.
&nbsp
למה זאת מקריאה? איכשהו זה לא יקרה. הילה מוכרת לי.
&nbsp
יופי דודי, חמור קופץ בראש. השרה שקד! מה שלומך... תיזהרי מליטמן, הוא מסתובב שם.
&nbsp
אשכנזי אחד, גלבוע.
&nbsp
נראה לי שראו אותו.
&nbsp
יפתח לא צודק, לא צריך להאמין לאידיוט הזה. הוא לא ישיג שלוש בחורות בו זמנית, אלא אם אחת מהן קטינה ולא נחשבת! זה שחומי מתגופף ככה ונוגע בבחורה, לא טרייפה?
&nbsp
נורא מצחיק, מורן. נורא מצחיק.
&nbsp
מתחפש יפה לתום אבני... רק שכחת מהעיתון.
&nbsp
מפחיד האברמוף הזה. אפור ולא אומר כלום אבל הסצנות מפחידות.
&nbsp
בטוח שלא הזדיינתם פעם אחרונה? נראה לך שהלילה זה מסתיים. רק מתחיל.
&nbsp
מצלמת אבטחה, דודי. מצלמת אבטחה. ואם אתה דופק את נחושתן, ראשים יעופו פה.
&nbsp
אלכס שטרומינגר זה שחקן. נחושתן צריך לדבר יותר מהיר.
&nbsp
דפקו אותו... אמרתי שראשים יעופו. נכון, הוא לולי. עלק עושה הצגות.
&nbsp
זה לא! זה ליטמן! זה ליטמן!!!!!!!!!! אוף, למה הוא לא חוטף...
&nbsp
אברמוף עובד עם יותר מדי אנשים. לא מתעסקים עם נחושתן.
&nbsp
ומה הבעיה בשחקן הצללים? כולם מתעסקים לנחושתן בביצים היום...
&nbsp
היא לא עובדת בשבילכם. לא עובדת בשביל אף אחד. להשתלט על אשתך אתה לא יכול!
&nbsp
אל תרגיזי אותה. תיזהרו ממנה זאת.
&nbsp
לגמרי יום מושלם. עוד זיון, אז בכלל.
&nbsp
זהירות. זה גלבוע. ככה זה, מקדמים ומשתיקים.
&nbsp
רביד. יופי... הכול נחשף.

יואו, איזה דביל אני

אני מאז יום ראשון שובר את הראש מאיפה הילה מוכרת לי, ורק עכשיו גיליתי שהיא שיחקה את סוזן בחממריקאית...

פרק 22- התפרצות

אז מה הסוד של אברמוף וגלייזר?

מה אופק גילה?

איך נחושתן יהיה גבר?

והאם לבקו יתמוטט מכל הריצות בין הסדרות?

נחושתן בא בזמן

למה רוצים לצלם אותו בכלל? אה, בגלל זה ההוא מת... הוא המציא אולי ופורץ לגארדרייב?
&nbsp
זה חדר הנצחה. ולא, הוא לא היה טוב בג'ודו כמו גבי לוסטיג. לא הבנתי את הקטע עם הג'ודו. עקב אחרי גלבוע...
&nbsp
סלט! אומרים סלט, לא סלט ישראלי! ככה קוראים לזה פה! ידעתי שזה יהיה קשור לנחושתן, הסיפור של חומי... פחדן.
&nbsp
היא תזרוק אותם מכל המדרגות. מה את משדכת אותה... לא כולן לחוצות חתונה כמוך, מירב חסון. אגב, ארגון הו"ד זה בעייתי, הם מתנגדים למשכב זכר ולא ליחסים...
&nbsp
אברמוף הוא פרודיה על תשובה? לאט לאט הכול נחשף.
&nbsp
שבוע הגאווה מתחיל עכשיו. גינוי חריף בפייסבוק.
&nbsp
בעזרת השם, זיוי. בעזרת השם. איזו סבתא שומרת על בשמת?! סבתוש?! נישואי נוחות.
&nbsp
בחור יסודי, אופק. ג'ודו?
&nbsp
איך נחושתן מצליח לסובב הכול. ח"כים פחדנים. מרכז שמרן זה נורא...
&nbsp
היא לא באמת ארוסתו! אבל זה לא הגיוני שמה שמירב חסון עושה זיוי צדוק לא יכולה!
&nbsp
ליטמן מה זה עייף מכל הריצות האלה. זה הסירופ נגד שיעול לידו? נחושתן המלך. שבוע גאווה שמח, חברים. אביב רוזינגר ודורי צרפתי מי?
&nbsp
היא כאן במשימה של יחידת הבילוש. פייק ניוז, אברמוף.
&nbsp
דירה טובה יש לנחושתן. עבדו על נחושתן. איזה חרדות או.סי.די שיט? למה אני לא יודע מזה?! אז נחושתן יוצא מלך.
&nbsp
אביב אלוש צריך להבין שלא כולם שותים ככה קפה טורקי!!!!!!! יוני 2017. שלושה ימים לפני שפגשתי את אביולי. שבת של הדפסת ציורים...
&nbsp
תיזהר תיזהר, אברמוף, אתה הסתבכת עם צ'או, והוא פושע לא קטן! אוי ואבוי, מורן, מה עשית? למי מכרת מה?!
&nbsp
שיר סיום נהדר...

פרק 23- הקיטבג

אז מה אחרי שאברמוף חשף את הסוד של מורן?

מה יקרה עם נחושתן ההומו?

האם זיוי תחזיר לעצמה את חומי?

והאם ליטמן יספיק להגיע מהשכונה?

מעניין אם לאברמוף יש חומר על ליטמן... לא ההיריון

מזכיר קצת את תאג"ד... אז גלבוע דווקא יוצא ח"כ ישר פרט למקרה הזה...
&nbsp
נחושתן מסתדר. יש גם מישהו שמעביר את הרפורמה. אגב, שתדעו שזה לא הגיוני שהם נפגשים, הם מזמנים מקבילים באי.
&nbsp
זיוי מציעה על עצמה רכילויות. "ישראל שלנו". בטח, ממש לא מרומז.
&nbsp
כן, גלייזר המציא את הכול. נו, לא עלית שזה סעיף בחוק?
&nbsp
התשקורת הזאת. זיוי, היא עלולה לפגוע בך! היא תשתגע! למה מה שמותר למירב חסון אסור לזיוי צדוק?! יופי, עדנה, שנתקעת במליפיק הזה שבדיוק חזר מכנען. או שהיא רוצה להחזיר את לילה-אוג והוא עומד בדרכה? ליטמן, קודם כל היא דוסה. שנית, אתה לא יכול לקחת שלוש בבת אחת באותה סדרה! בשמת, נגה ועכשיו גם זיוי?! ואתם מבינים למה אני דורש רגולציה? למה אין לו ברית... ג'וני כישלוני גם שם? אה... אוקיי. אוקיי. סבבה. רק תודיעו לי לאיזה מוהל לשלם... אולי תקרה שם "תאונה קטנה"... ליטמן מתייוון. או שזאת ג'ודי?
&nbsp
אבל למה? למה?
&nbsp
חמוטל עובדת עם אברמוף?
&nbsp
מה יש לבחור הזה?! מה יש לו?! מתחבאת מנמסיס, מה אתה רוצה?! בשמת חכמה. היא יודעת שאין "התיידדות" פה.
&nbsp
למה הכול מאחז... למה אימא של זיוי פה והסירחומטר לא מתריע לי?! למה?! איפה אטבי הכביסה שלי לאף?! מאבקי דתיים. מה אבא של חומי חושב על המעורבות הפוליטית של יהודית?
&nbsp
אולי היא עוד מאוהבת בו, כמו בן ומיטל. כן, גלייזר.
&nbsp
זה לא שאברהם מסרב לדבר עם אישה. זה הריח שלה מהפה, מהממתק הפנמי שהיא כל הזמן אוכלת. (מעניין אותי אם אנשים בכלל מבינים את כל ההתייחסויות שלי!) גם טלפון, גם אנגלית... מה, דתיים לאומיים לא מקפידים על שמיטה? טמטום הלב? אוקיי, זה איזו שטות שאומרת שקשה ליהודי להתעורר ברגש אלוקי.
&nbsp
אני חוזר על הסצנה. ליטמן עם שתי בנות שדלוקות עליו (אחת מבוגרת, אחת צעירה) מתעצבן שעוד אחת לא נדלקה עליו. קוזאק נגזל, כבשת הרש, מה שתגידו. לא בסדר איתך שאתה חתיכת מגלומן! אולי זה לא בכוכבים. אל תעודדי אותו ותאמיני למסכנות שלו, גברת גלבוע. הגיע הזמן שתתחיל לשלם! תשלם! ובענק!
&nbsp
ב-ע-נ-ק! מטרה? לא טוב... לא טוב... זה יותר נורא מהשטן שיולה יולדת.
&nbsp
מזל שאתה לא נסיכת הפלסטיק. דווקא על שיערות... משם זה יוצא. עזבו. אני אמצא לזיוי מישהו מהגדנ"ע הפנמי. (יוסי די עם הרפרנסים לסדרות שרק אתה מכיר) ממתי האישה מחליטה בכלל?
&nbsp
אז מה אברמוף מתכנן לדודי?
&nbsp
בשמת עם ליטמן. אני מבין, ח"כ אמסלם, לא רק שזה חילול השם זה גם שטני, אבל אל תדאגי. היא חכמה ומתוחכמת. אוי ואבוי, זיוי... רגע. בעצם שוללים אזרחות מליטמן? אוקיי. שיר יפה לאורלי בטלפון. שיר עברי.
&nbsp
הנחום הזה קל להשפעה. מורן סיפרה לה?

Roei152

Well-known member
מנהל
אני יודע לאיזה מוהל אתה יכול לשלוח אותו
סרט צרפתי בשם "הללויה" (דו קיום זה השם המקורי של הסרט O) \ מספר על רב שעושה פאשלותת בבריתות ומקים להקה עם כומר איאמאם.. זה לא הצעה שיהיה ברור , סתם רציתי לספפר על הסרט ... אני במועדון המעריצים שלו...
&nbsp
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
סרט צרפתי חביב
רץ עכשו בקולנוע...

פרק 24- ניגוד עניינים

אז מה יקרה אחרי שדודי פוטר?
&nbsp
מה מורן תעשה מול אברמוף?
&nbsp
האם נחושתן יהיה זה שיפתור את הכול?
&nbsp
ולמה ליטמן לא עשה ברית?!

להיות בשכונה, בכדברא ובכנסת- ניגוד עניינים חמור

למה הוא עם הקפה השחור?! זה ניגוד עניינים כי זה פרסומת סמויה. אל תשקרי, מורן. זה כמו שחשבו שאת פתחת על אביאל ולא ויויאן, זה עובר אצלכן בגנים. ומה זה?
&nbsp
יש מכשיר ציתות... לא? זה מה שאברמוף תכנן? אתה מרגיש טוב.
&nbsp
סמים?!
&nbsp
מי זה, חבר של יחיאל חזן? כן. זה פרודיה על אורן. אכן. לגמרי. גם הלבוש והמשקפיים. אתה ידעת, נחושתן. אין לי מושג מה עומד מאחורי כוכי בכלל. כן, המון ח"כים עושים את זה. ולא יודעים.
&nbsp
הבחור הזה קצת יותר מדי מרגיש בנוח בבית הזה. יופי זיוי, צודקת. או! זה נהדר, זיוי. החלוק הזה נהדר. שום כפייה דתית פה, הוא צריך לדעת שלא כולנו צריכים לראות את הג'וני שלו. הוא לא גר פה לבד.
&nbsp
אופק היה מקומבן. זאת תעזור לך? זאת צרה זאת. וואו, איזו הזויה זאת. פולטת את הסודות שלה ככה.
&nbsp
ליטמן דואג ליורש... הרי הוא לא רוצה שהילד יירש את הרגליים שלו. עוד פעם גדל בלי אבא. נהדר. אה, נגה, לא לוקחים מליטמן את היורש שלו ולא מבקשים ממנו למצוא אהבה!!!!!!!! מזכיר לי איזו עלילה ממתים לרגע. לא לא לא, אל תשים את ה"זה" על השולחן!
&nbsp
אני לא מבין, גלבוע לא רע?
&nbsp
ליטמן עצבני. וכשליטמן עצבני, הוא עושה דברים רעים. אורלי, את כל כך מקסימה. ואיזה מצחיק ליטמן כשהוא מחקה את גלי עטרי. אבל לא לדאוג, חברים, אני מוהל מוסמך, ואני אקפיד באופן אישי לעשות לליטמן את מה שצריך. הכול. כל מה שצריך.
&nbsp
מה הסתירו בגארדרייב? אז מנגנון סחיטה אחד, מנגנון סחיטה שני. שניים די מנוולים. גלייזר אחד שמנהל הכול, אברמוף אחד שמנהל הכול, ואת מי שכחו? את העם... נחושתן רוצה לעשות משהו עם הדבר הזה.
&nbsp
לחמוטל אין חיים? הסתדרה, אין שכונה?
&nbsp
אנשים מוזרים. אה. זאת הצעת נישואין. האם ריקי רוזן תחטוף שבץ?
&nbsp
מה זה, לבקו?! מה זה החרא הזה?! מה אתה זורק מזון טוב?! הבחור הזה מטורף, צריך לעצור אותו. טבעוני?! קירקיסט!!!!! לשלול לו אזרחות עכשיו!
&nbsp
יופי מורן, תרגיל יפה. וואו, מורן...
&nbsp
גם הוא יודע לפרוץ לרכבים.
&nbsp
שירים מגניבים, מי בוחר את זה?!

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק מעולה
ברור שזיוי מאוהבת בלבקו , וכל מה שהיא עושה \זה להתכחחש לאהבה הזאת ... זה מתבטא בכך שהיא מנסה להפוך את חייה ליותר דתיים ויותר אדןקים , מותק הקסם הליטמני , זה לא דבר שצריך לברוח ממנו ,, תשאלי את ללי ולילה
&nbsp

אה, אני מבין שאנחנו במלחמה היום!

מה קרה ל"איך הוא מסתבך עם שלוש בנות"?
&nbsp
אתה יודע, הקסם שלו אולי פועל עליה, אבל גם על בשמת ונגה, ושלוש נשים ביחד זה מתכון לצרות.
&nbsp
ואיזה לילה, לילה חסינה לכשפים ואתה יודע את זה, רק הקסם שלי עליה. הקסם שלי עליה כמו... כמו... כמו שהקסם של דורי על רחלי.

למעלה