שליחת קבצים

שליחת קבצים

יש לי אייפון 4 מחברת סלקום אני מנסה לישלוח תמונות לקומונה שלי כתוספת להודעה ואפילו לפייס בוק ולא מצליח כי האופצייה / שלח קובץ / מישום מה סגורה לא לחיצה נאמר לי מחברת סלקום שאני צריך לעשות עידכון גירסה האם זה נכון ומה זה אומר בדיוק אן שאוליי ישנה אופצייה אחרת שאני לא יודע עלייה מבקש את עזרתכם בנושא זה זה מאוד חשוב לי /tapuzforum/images/Emo66.gif

AYELET1

New member
יתכן שזה פלאשד או רכיבים אחרים

שדפדפן הספארי (שבאייפון) אינו תומך. ניסית אופרה?(מהאפ סטור) אם זה פלאש הרי אופרה לא תפתור את הבעיה. אם זה רכיב אחר, הבעיה עשויה להיפתר

זה יצריך אותי בביקור בסלקום

או שאני יכול לבד מה זה פלאשד ואם זה כן פלאשד איך פותרים את הבעייה ומה זה אופרה סליחה מראש על חוסר ההבנה אני דיי חדש בתחום האייפון חדש מאוד אפילו
ועוד בעייה קטנה המחשב בבית מסרב או יותר נכון לא מוצא מנהל התקנים לאייפון 4 שלי למה זה קורה והאם זו אם כל הבעיות בעצם

BravoMan

Active member
הסבר:

"פלאשד" זו טעות הקלדה, הכוונה ל-Flash. אם העמוד של ההעלאה בנוי מרכיב Flash כמו כל הפרסומות המעצבנות באתר הזה או המשחקים ב-Facebook אז אין מה לעשות. המכשיר לא תומך, ולא משנה אם תשדרג גרסה או לא תשדרג גרסה. בכל אופן, למיטב הבנתי, לא ניתן להעלות קבצים מה-iPhone כי לדפדפן אין גישה לקבצים שבמכשיר. וגם זה לא קשור לגרסת מערכת הפעלה כי ל-Apple לא היית מעולם כוונה לשנות את זה. אבל, ייתכן שאני טועה בנקודה אחרונה זו, אשמח אם חברי הפורום המכובדים יתקנו אותי. באשר ל"מנהל התקן", האם מותקן iTunes על המחשב הביתי? אם לא, צריך להתקין, אם כן, ייתכן שיש בעיה וצריך להתקין מחדש... בכל מקרה, זה לא קשור לעניין העלאת קבצים.

Bootrom Bob

New member
אני לא יודע ספציפית לגבי הדפדפן...

אבל: נכון שליישומים באייפון אין גישה לקבצים שבמכשיר, רק שהתמונות באלבום חורגות מכלל זה. כל יישום יכול לקרוא קבצים מאלבום התמונות, אמנם לא ישירות אלא ע"י הצגת האלבום למשתמש ובחירה ידנית של המשתמש. לכן בתיאוריה העלאת תמונות (להבדיל מקבצים אחרים) אמורה להיות אפשרית.

למעלה