שלי היחידה שמתחייבת לבטל את המאגר הביומטרי

שלי היחידה שמתחייבת לבטל את המאגר הביומטרי

אחרי שסגרה את אסון ויסקונסין שנתניהו הקפיטליסט הדורסני האנטי-חברתי הביא על אזרחי המדינה, והצילה את כל אזרחי המדינה מהתרחבות האסון הזה על פני כל הארץ ממש בדקה ה90, מסמנת עכשיו מנהיגת העם, היחידה שנבחרה ע"י העם ולא ע"י טייקונים או שוטפי מוחות, שלי יחימוביץ', את המטרה הבאה שלה: ביטול המאגר הביומטרי, האסון החדש שנתניהו מתכוון להביא על אזרחי ישראל, שאם חס וחלילה ייפול בידי אוייבינו או העולם התחתון, כל אזרח ואזרחית במדינה יהיו חשופים לסכנה הבלתי הפיכה הזאת שנתניהו מתכוון לאשרה אחרי הבחירות. תארו לעצמכם את נאסראללה או אחמדינג'אד מחזיק בידו את המאג הביומטרי ודגימות הDNA של כל אזרחי ישראל. מפה אין דרך חזרה, DNA אי אפשר להחליף וגם טביעות אצבעות לא. ההתעקשות להפוך את מדינת ישראל למדינת "האח הגדול" של אורוול, היא התעקשות מפגרת איפנטילית ובעיקר מסוכנת, שעלולה להמיט אסון כבד על מדינת ישראל ועל כל אזרחיה. כל מי שיצביע ביום הבחירות למפלגות שיצביעו בעד האסון הביומטרי, עוד יקלל את היום שבו הוא נתן להם את קולו.

אין לי ספק בכלל שאם שלי מתחייבת, היא תעמוד בהתחייבותה. מי שסגרה את אסון ויסקונסין והצילה את אזרחי ישראל ממנו בדקה ה90, רגע לפני שנתניהו הפך אותו לארצי, תבטל גם את המאגר הביומטרי שנתניהו וחבר מרעיו מתכוונים לאשר ולהטיל על אזרחי ישראל.

למעלה