שלי יחימוביץ' = התקווה של המחר

שלי יחימוביץ' = התקווה של המחר

סוף סוף פוליטיקאית כלבבי, מישהי שמבינה את מה שאני הבנתי כבר מזמן, שהמדינה שלנו הולכת לקיבינימאט, בזמן שאזרחיה ונבחרי הציבור שלה עוסקים בתפל במקום בעיקר. במקום להילחם בשחיתות, בעוני ובחברה המרוסקת שבתוך המדינה, הם מעדיפים להתעסק באוייבים שלנו, במה טוב או רע בשבילם, ובדבר הבידיוני הזה שנקרא "שלום" שיהיה אי פעם בינינו לבינם. ועל הדרך הם תומכים ומצדיקים שחיתויות, תאוות בצע ופשעים נגד אזרחי מדינתם, מצד הממשלה, משרדיה, ובעיקר מצד הדיקטטור המושחת העומד בראשה. במילים אחרות: המדינה שלנו הולכת פייפן ממש לנגד עינינו, בזמן שאנחנו מעדיפים להתעסק באוייבים שלנו, במקום להילחם בשחיתות ולתקן עוולות של שנים ואפילו עשורים שלמים. מצב זה נותן הזדמנות מצויינת לכל המושחתים ותאבי הבצע האופורטוניסטים למיניהם, ובראשם פקידי האוצר ובכיריו, לעשות שימוש לרעה בכוחם ולנצל את כל המצב השורר במדינה שלנו למטרות שחיתות ורווח על גב הציבור הישראלי, העסוק במלחמות פנימיות טיפשיות וחסרות שחר בינו לבין עצמו. מה שנקרא "הפרד ומשול", השיטה הכל כך חביבה על נתניהו המושחת. רק שבמקרה שלו אפשר לשנות את השם ל"הפרד ושדוד", כי זה בדיוק מה שממשלת השחיתות של נתניהו באמצעות האוצר ומושחתיו עושה בפועל, מהיום שהיא נוסדה, וזה מה שהיא גם מתכוונת לעשות הלאה, ומספיק לקרוא את חוק ההסדרים האנטי-דמוקרטי שממשלת השחיתות של נתניהו אישרה ושמושחתי האוצר אוייבי המדינה ואזרחיה עומדים להניח לאישור בקריאה ראשונה על שולחן הכנסת כבר בתחילת החודש הבא, מיד לאחר החגים, בכדי להבין באיזה גודל של שחיתות ושוד ציבורי מדובר... כך שהח"כית שלי יחימוביץ' צודקת בהחלט, בטענתה שהעיסוק האובססיבי שלנו בימין ושמאל מדיני גורם לנו להירקב כחברה

למעלה