שלם?

• פותח הנושא doc86
  • פורסם בתאריך

doc86

New member
את מעופפת?

השיער צומך כול הזמן הוא לא יכול להיות מום עד שבלותות הזרע מתות..
"מום זה מצב חריג שנגרם עקב מחלה או פציעה"-נו מה זה חור הטבור בעיקבות פציעה של חלק מהגוף שמת

KallaGLP

New member
זה לא פציעה, זה לא שמישהו תולש את זה בכוח או פוגע בזה.

זה תהליך טבעי של נשירה והתאחות. זה לא חריג, זה נורמלי. ושוב אתה מתבטא בצורה מתלהמת, אני פשוט לא מבינה מדוע מאפשרים לך את זה.

doc86

New member
עוד פעם

את מחליטה מה זה נורמלי
אבל הגוף נולד עם זה. הרי למה הגוף לא הוציא אותו עוד מהבתן?
כי את חוזרת על עצמך אני לא מבין עם את איתי בשיחה

KallaGLP

New member
לא, רק אתה מחליט מה זה נורמלי, נכון?

נורמלי זה תקין, איך שזה אמור להתפתח. אתה חוזר על עצמך, אז מה?

doc86

New member
אני לא מחליט כלום

אני רואה איך כול תינוק נולד וזה הגדרה של מום שונה מאיך שהוא נולד
אבל בהתפתחות שלו נוצר צלקת אז נוצר מום

KallaGLP

New member
לא, בשום מקום לא נכתב שמום זה שונה מאיך שנולד.

שוב, אם זו ההגדרה של מום, הגדילה היא מום, עלייה במשקל היא מום, סיגרת מרפסים היא מום, התפתחות המוח היא מום, צמיחת שער היא מום, צמיחת שדיים אצל נקבה היא מום, צמיחת שיניים היא מום, וכו' וכו' וכו'.

doc86

New member
זה מתחיל להימאס

"הגדילה היא מום, עלייה במשקל היא מום, סיגרת מרפסים היא מום, התפתחות המוח היא מום, צמיחת שער היא מום, צמיחת שדיים אצל נקבה היא מום, צמיחת שיניים היא מום, וכו' וכו' וכו'."-לא נותר שום סימן זה לא יוכל להיות מום עם לא נותר סימן!!!
אבל הטבור משתנה הוא נופל ונישאר צלקת בבתן "כל שוני ממבנה גופני תקין"הינה יש שינוי בגוף כתוצה מאיבר מת

KallaGLP

New member
הרבה דברים משתנים, כמעט כלום לא נשאר אותו דבר

במהלך הגדילה. אין שיניים והן מופיעות, יש מרפסים והם נסגרים והאזור מתקשה, יש המון שינויים ביחס למצב בלידה שאף אחד מהם הוא לא מום.

KallaGLP

New member
נו, בחייך, בטח שנותר סימן.

או שאולי אתה לא מסוגל לראות שיניים? השיניים, אגב, באמת פוצעות את הלסת כשהן יוצאות, אז אולי שיניים הן מום? משעשע.

doc86

New member
חוץ מזה

השיניים תמיד היו בגוף עם הם לא היו זה היה מום

KallaGLP

New member
לא, בהתחלה צומחות שיני חלב ואז הן נושרות

והשיניים הקבועות גדלות מתוך מקומן בלסת החוצה, למקום ולגודל שבו לא היו קודם, וכל זה תוך כדי פציעת החניכיים, ולעיתים גם כאבים ודימום. לפי ההגדרה שלך, זה היה אמור להיות מום בריבוע.

doc86

New member
לא שוב מום רק עם נישאר סימן או איבר שלא מתפקד

אז מה עם השיער ביד נופל הוא מתחדש ברגע שבלותות השיער ימותו או לא יתפקדו זה נחשב מום

KallaGLP

New member
לא לכל השיניים יש תפקיד.

ושיניים הן בהחלט סימן שלא היה קודם. אתה פשוט בוחר באופן סלקטיבי איזה סימן מתאים לך להחשיב למום. ולא כל שער מתחדש. על קחרת שמעת?

doc86

New member
או

גם שיער לא היה קודם זה התפתחות!!!!!!
"אתה פשוט בוחר באופן סלקטיבי איזה סימן מתאים לך להחשיב למום"-את בוחרת לא לקבל את האגדרה של מום ולהמציא דברים
" ולא כל שער מתחדש. על קחרת שמעת"-את לא רצינית נווו זה בדיוק מה שאמרתי כאשר חלק בגוף מת הוא הופך למום!!!!!!!!

KallaGLP

New member
בסדר, כולנו מום אחד גדול.

בחייך, זה כבר מעבר למגוחך.

KallaGLP

New member
אתה ממילא לא מקשיב לאף תשובה אחרת.

לפי ההגדרה שלך, זה בדיוק מה שקורה.

doc86

New member
ברור שאני לא יקשיב לך

אני מדבר על שינוי גוף ואת מדברת על פגם מולד מה הקשר לא יודע. איך אני אמור לענות על זה?

למעלה