שלם?

• פותח הנושא doc86
  • פורסם בתאריך

trilliane

Well-known member
מנהל
זו אכן האמת, הפרשנות שלך למשפט – לא...

חזרת על דבריך אין ספור פעמים ולא שכנעת כאן איש. גם אם אתה משוכנע שהצדק איתך וכולנו טועים ולא מבינים, זה המצב. לא תהיה כאן הסכמה. שוב, ביקשת תגובות וקיבלת. זה מה יש. מה עכשיו?

doc86

New member
רגע תני לי להבין

אתם אתר נגד ברית מילה את מצפה שאני ישכנע אנשים שלא מוכנים לקבל את האמת בואי תסברי לי אולי את יותר מבינה ממני מה רשום הרי העתקי מילה במילה

trilliane

Well-known member
מנהל
אתה כנראה לא מסוגל להבין, וזה לא אתר, זה פורום...

וכאמור, ההגדרה שהבאת נכונה, האופן שבו אתה מפרש אותה שגוי. KallaGLP הסבירה לך שוב ושוב בסבלנות אין קץ. אם אתה לא מבין משפט פשוט בעברית ומתעקש שהוא אומר משהו אחר, קטונתי. אני לא רואה איך חזרה על אותו הסבר בפעם המאה תשנה משהו, ולכן אני מבהירה שהגענו למבוי סתום. אין כאן הסכמה וזה לא עומד להשתנות, כי לא הצלחת לשכנע כאן איש וגם אנחנו, מתברר, לא הצלחנו לשכנע אותך. בוא נגיד שכולנו טועים ורק אתה צודק, עדיין, זה המצב. אז בפעם השלישית: מה עכשיו?

doc86

New member
אנה בפניך לא להוציא אותי מטומטם

לא לא היא לא פרשה את זה היא טענה שזה טבעי לכן זה לא יכול להיות מום.. להבדיל ממני שאני פרשתי את בכך שכול שינוי בגוף ברגע שהטינוק נולד הוא מום
ציפור לבנת קנף-פרשה את זה אבל אמרתי "שונה מהתקין" אבל רשום "כל שוני ממבנה גופני תקין"
&nbsp
"אם אתה לא מבין משפט פשוט בעברית ומתעקש שהוא אומר משהו אחר"-עם אני לא מבין משפט פשוט לא היתי משנה אותו כמוכם..
&nbsp
"ין כאן הסכמה וזה לא עומד להשתנות, כי לא הצלחת לשכנע כאן איש וגם אנחנו, מתברר, לא הצלחנו לשכנע אותך."-אני אומר שוב באתי לשאול שאלה למה נתפסת שאני מנסה לשכנע כאן משיהו שמי לב אני לא דתי בכלל מה יש לי לשכנע אותכן??

trilliane

Well-known member
מנהל
אני לא מוציאה אותך שום דבר, ואין לי כוונה למחזר את הדיון הזה

באת לשאול שאלה? טוב ויפה; שאלת ונענית. בפעם האחרונה: מה עכשיו?

doc86

New member
כן...

את לא ענית לי בכלל עם זה דיון ואת לא מציגה כלום רק חופרת בהודעות מה הטעם?

trilliane

Well-known member
מנהל
עניתי לך בתחתית כבר לפני כמה ימים. עוד משהו?

doc86

New member
ואני עניתי לך שחובת ההכוחה חבה אליך ואת צריכה להביא לי קישור

לא אני. את יכולה להפסיק לשלוח הודעות אני בשיחה עם משהי

trilliane

Well-known member
מנהל
לא, אין לי מה להוכיח לך; שאלת, קיבלת תשובה. לא מספקת? באסה.

זה מה יש. להוכיח לך? למה לי? אני לא עובדת בשבילך ובלאו הכי אתה דוחה הכול ומתעקש על דבריך. אתה אכן בשיחה עם מישהי שעונה לך ברצינות ולעניין (אין לי מושג איך יש לה סבלנות...) ואתה דוחה את דבריה על הסף ומסלף את ההגדרה שאתה עצמך הבאת... אז מה הטעם? התעקשת שבסך הכול נכנסת כדי לשאול שאלה פשוטה, וקיבלת תשובות. גם אם הן לא מוצאות חן בעיניך, זה מה שיש. אם אתה נהנה לטחון מים, שיהיה בכיף. אני פורשת, שתהיה לך שנה טובה.

doc86

New member
תלמדי מה זה דיון

ברגע שאת נכנסת לדיון עם משהו את מרכיה לשיב לו על תענותב לא אני אמור לענות לך כי אני לא עובד אצלך. עם את רוצה את יוכלה לשבת בצד ולעודד את מי שנגדי לבוא ולהגיד לי בעיה שלך שלא בא לי לחפש משהו שיצדיק אותי זה לא דיון

KallaGLP

New member
טענתי שזו ההתפתחות התקינה אצל כל היונקים וזה אכן כך.

מה שתקין אינו מום, בניגוד למה ששונה מהתקין. זה לא תקין שחבל הטבור לא ינשור, הוא חייב לנשור כי זה מה שאמור לקרות. נקודה.

doc86

New member
את לא יודעת מה זה מום סימן קריאה

בהתחלה מום יכול להיות כול דבר אז שמת לב שמום זה רק תוצר של "מחלה או פציעה."
"מה שתקין"-תמשיכי אבל רשום "ממבנה גופני תקין" כך הוא נולד עם הטבור פצע הטבור קורא מאוחר יותרר

KallaGLP

New member
תהליך של נפילת חבל הטבור אינו מתרחש

עקב מחלה או פציעה, הוא מתרחש בתינוקות בריאים לגמרי.

KallaGLP

New member
נכון, כי ככה זה אמור לקרות, זו לא מחלה ולא פציעה.

גם בתינוק בריא, וגם בתינוק שמשאירים לו את חבל הטבור כמו שהוא בלי לגעת בו זה קורה, כי זה הדבר התקין שאמור לקרות. אם היו תולשים לו אותו בכוח - אז זה היה נחשב לפציעה.

KallaGLP

New member
אבל הצלקת לא נוצרה עקב זה שמישהו פצע את חבל הטבור.

הטבור מתייבש ומתנתק בתהליך תקין שאמור להתרחש והאזור שבו הוא היה נסגר באופן תקין לגמרי. פציעה זה כשיש כוח שלא אמור להיות שם שפוצע את האזור. כאן אין שום פציעה.

doc86

New member
הטבור

כאשר הוא לא מתפקד אולי זה טבעי אבל קשר הוא מתיבש זה נחשב למלה העצבאות שלנו לא מתיבשות ולא נופלות השיער שלנו אין כול צורך הוא הוא לא מביש ונופל ולא חוזר יותר..

KallaGLP

New member
מה גם, שיש גם את אלמנט השונה מהרגיל.

רגיל - מה שקורה תמיד לכולם. שונה מהרגיל - חריג, לא מה שקורה אצל כולם.
התהליך הרגיל והתקין אינו יכול להיחשב למום, רק מה שחריג ושונה ממה שיש לכולם נחשב למום.

למעלה