שלם?

• פותח הנושא doc86
  • פורסם בתאריך

KallaGLP

New member
כבר כתבתי תשובה, 100 פעם בערך.

אתה מוזמן לחזור אחורה ולקרוא או להתעלם. זה ממש לא משנה לי.

doc86

New member
בתח

"לא כל צלקת היא מום.
הטבור נסגר ולכן הוא סגור. הוא אמור להיסגר, זה תהליך תקין ולא מום."-או אז מה נישאר סימן שזה צלקת זה המקום היחיד בגוף זה קורה

KallaGLP

New member
מה קשור אם מקום יחיד או לא? השאלה היחידה היא האם

זה אמור לקרות או שזה חריג שלאדם נוצר טבור. והתשובה היא: לא, זה לא חריג, טבור אמור הליווצר אצל כל בני האדם.

doc86

New member
שוב זה קורה אחרי שחלק בגוף מת

את מחליטה שזה נורמלי עם תלכי למקום שכלום עושים ברית מילה בשבילך זה נורמלי.. אותו דבר

KallaGLP

New member
לא, כי חבל הטבור ינשור גם אם לא תחתוך אותו.

העורלה לא תנשור אלא אם מישהו יחתוך אותה עם סכין.

doc86

New member
omg

הטבור נושר כי חלק בגוף מת ונישאר סימן אז זה בסדר מבחינתך שחלק מת?

KallaGLP

New member
הוא מת כי הוא אמור למות כחלק מתהליך תקין.

בדיוק כמו מיליוני תאים בגוף מתים כל הזמן.

KallaGLP

New member
לא, רק אם זה קורה כשזה לא אמור לקרות.

אם זה אמור לקרות, אם זה רגיל ולא שונה מהרגיל, לא שונה ממה שאמור להיות, זה לא מום.

doc86

New member
את ממציאה מילים

כל שוני ממבנה גופני תקין-גם עם זה צריך לקרואת

KallaGLP

New member
לא נכון! טבור זה המבנה הגופני התקין.

הוא אמור הליווצר במקום שבו חבל הטבור מחובר לגוף. זה תקין לגמרי.

KallaGLP

New member
זה כתוב שחור על גבי לבן בציטוט שהבאתי באנגלית.

כל מה שצריך זה לקרוא.

KallaGLP

New member
כתוב שם בדיוק מה קורה.

זה ערך מקיף על חבל הטבור. אילו היו אפשרויות אחרות, זה היה כתוב, אבל אין. הוא תמיד נושר. אם אתה לא מאמין שכל חבל טבור אמור לנשור מעצמו, אני מציעה שתלך ותחקור את העניין. אם אתה לא רוצה להאמין שזה מה שקורה - זכותך, אך אל תצפה ממני שאסכים איתך, זה הכל.

doc86

New member
בפעם המליון אז מה עם הוא נושר

תעני הוא נולד עם זה?
כי לפי האגדה של מום מום הוא "שינוי גוף כל שוני ממבנה גופני תקין"

KallaGLP

New member
לא ידוע בוודאות אם צורתו הסופית הטבור נקבעת לפני או אחרי

הלידה כי הוא מוסתר על ידי חבל הטבור. אבל זה לא משנה בכלל להגדרה של מום, כפי שהסברתי מיליון פעמים, כי הטבור אמור להיות שם עם נפילתו של חבל הטבור כחלק מהתפתחות תקינה של הגוף האנושי. גם אם תשאל את זה עוד מיליון פעם, התשובה הזו לא תשתנה.

doc86

New member
אווו לא יכול יותר!!

איך? איך? איך? איך!! נוצר לפני הלידה זה לא יכול להיות התפקיד שלו הוא להעביר דברים הוא צריך להיות חלול!!

ו "כל שוני ממבנה גופני תקין"-כול שינוי תקין!!! או מפגם מולד או התפתחותי!!
מה זה התפתחותי???-הטבור הוא מתיבש והפך למום!!! תקראי כבר!!! זה התפתחות!!! יש שינוי כן הוא מתפתח והופך לגומת הטבור כן מום!!! ומה את אמורת לי לא כי זה קורה לכולם תקראי כולי שינוי התפתחותי זה יכול להיות אצל כולם!!! כול שינוי מאיך שהתינוק נולד!!!

KallaGLP

New member
זה שתצעק לא יעזור לך וגם אין לך זכות לחלק לי פקודות.

וכל הצעקות האלה לא ישנו את העובדה שהטבור הוא לא מום, אלא חלק תקין מגוף האדם, ומגוף של יונק שלייתי כלשהו, לא חריג בשום צורה.
לא כל שינוי התפתחותי הוא מום, יש מיליוני שינויים התפתחותיים תקינים לגמרי אחרי שהתינוק נולד, כולל הטבור, אתה לא מבין בעצמך שזה אבסורד לדבר על כל שינוי התפתחותי במונחים של מום? אם כל שינוי התפתחותי הוא מום, אז באופן בלתי נמנע גם גדילה היא מום וכל הדברים האחרים שידברנו עליהם. לא, מום זו התפתחות חריגה ולא תקינה, מה שתקין ומתרחש אצל כולם אינו מום ולא יכול להיות מום.
באמת שאני לא מבינה מדוע מאפשרים לך להמשיך להתבטא בגסות רוח והתלהמות כאלה, אבל אם אתה מקווה כך לכפות עליי את דעתך, זה לא יצליח.

doc86

New member
צפויה חזרת בדיוק על אותו דבר

הדרך שלך הוא לשלול אותי לפי זה שאת לא רוצה לבין מה הכונה שלי אז את ממשיכה לחזור על אותי איאקשר

היה שלום.
יאללה עכשיו תבתבי הודעה בשביל להראות שאת השארת את מילה האחרונה.. ותמכי לחוגג במעלגים את מועלה בזה

למעלה