שלשולים כמעט 3 שבועות אצל בת חודשיים

valeo

New member
שלשולים כמעט 3 שבועות אצל בת חודשיים

שלום רב, התינוקת שלי משלשלת כבר כמעט שלושה שבועות רצופים כאשר בפרק הזמן הזה נעשתה לה תרבית צואה שבה לא נמצאה בעיה וכן הוחלף לה תחליף החלב מסימילק טופ לסימילק פרי. מאז שהוחלף לה האוכל ריח השלשול חריף מאוד. יש לציין כי לאורך כל השבוע האחרון היא מאוד חסרת מנוחה בשעות הערב עד שעות הלילה הקטנות. התייעצתי מס' פעמים עם שני רופאי ילדים שאינם יודעים לתת לי מענה לבעיה. אתמול ניסיתי לתת לה בעצת הרופא אוכל שונה בשם "נוטרמיגן" (שניתן עם מרשם בלבד) אך הילדה לא הסכימה לאכול ממנו (טעמתי אותו בעצמי והבנתי למה- הטעם מזעזע). האם הבעיה מוכרת? אשמח לכל דעה או עצה. תודה מראש וכל טוב.

מאיר72

New member
האם קודם לכך

ניסית אוכל אחר מלבד מה שרשם לך הרופא? האם היא גדלה (במשקל) בקצב המתאים לגילה, או שיש ירידה קלה? וכן התפתחות מוטורית? האם יש גזים (במידה וכן האם יש ריח?). האם היא שמחה לאכול? שתן תקין? גם אם זה לא נעים להציק (להמשיך ולהציק ושוב להציק וגם אח"כ עוד טיפה להציק) לרופא! שיבוצעו כל הבדיקות לילדה כולל כל הויטמינים! (אם הוא לא רוצה קצת צעקות תמיד עוזר). ודבר נוסף שאולי לא תמיד חושבים עליו זה היגיינה סביב האכלה. אני ודע שכתבתי כאן דברים שהם לא תמיד נעימים לשמוע, אבל הם נכתבו מתוך דאגה כנה ואמיתית ומתוך הבנה שלי לא רק כמטפל אלא גם כאבא. רפואה שלמה לילדה.

למעלה