שמונה שופטי עליון חושבים שאין בעיה עם זה שמרענה אבתיסם תשב בכנסת בזמן שהיא חושבת שצריך להשמיד את זכרון יעקוב (לא המועצה המקומית ליד חיפה)

אור גינאל

Well-known member
ובצד,ק אם הכנסת הייתה יכולה להכיל את הרשימה המשותפת, מה זה בשבילה נציגה ממפלגת העבודה,
שתמשוך קולות מהמגזר הערבי ,
שבסופו של דבר ישמשו את סער ולפיד כדי להרכיב ממשלה בישראל.
וכאן נשאלת שאלה נוספת - האם שופטי העליון התערבו בהחלטתם בבחירות בישראל ?

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל

שמונה שופטי עליון חושבים שאין בעיה עם זה שמרענה אבתיסם תשב בכנסת בזמן שהיא חושבת שצריך להשמיד את זכרון יעקוב (לא אותו איזור בגליל)​

לא לגמרי מדויק. הם קבעו שהיא לא באמת חושבת שצריך להשמיד את זכרון יעקב. זאת קביעה קצת אחרת.

אור גינאל

Well-known member
לא לגמרי מדויק. הם קבעו שהיא לא באמת חושבת שצריך להשמיד את זכרון יעקב. זאת קביעה קצת אחרת.
אוייש , תעשה טובה לעצמך, תפסיק לחרטט , נראה לך שסתם היא לא עברה את ועדת הבחירות? ונראה לך שסתם היא הגיעה לעליון? לכל הדיעות זה באמת מה שהיא חושבת וכולם טוענים ש"היא רק אמרה את זה כשהיא הייתה אדם פרטי"(בציניות).
אבל עכשיו כשהיא עומדת לייצג אזרחים בכנסת היא לא חושבת כך. אז גם תסובב את זה איך שאתה רוצה, בסוף זה מה שזה.
אבל אם תצא רגע מהאמירות ותתמקד במעשים של אותה אישה. כן, המעשים אומרים יותר מאמירות. תראה במה היא עוסקת, איזו אג'נדה היא מקדמת וכשתתגלה לך התמונה, המילים כבר לא משנות הרבה, הם בעצם כמו פליטת פה פרואידנית. אופס... נפלט לי, עכשיו צריך עוד שקרים כדי לקבור את השקר הזה .

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
אוייש , תעשה טובה לעצמך, תפסיק לחרטט
עשיתי טובה לעצמי כעצתך, והפסקתי לקרוא.
כשתצליח להגיב ולהתדיין בצורה בוגרת, מבוגרת, ועניינית, אשמח להתעדכן. עד אז תצטרך לסלוח לי, אבל איני רואה טעם מיוחד להשקיע זמן ואנרגיה לקרוא את הגיגיך בתת-השרשור הזה או להגיב עליהם.

אור גינאל

Well-known member
עשיתי טובה לעצמי כעצתך, והפסקתי לקרוא.
כשתצליח להגיב ולהתדיין בצורה בוגרת, מבוגרת, ועניינית, אשמח להתעדכן. עד אז תצטרך לסלוח לי, אבל איני רואה טעם מיוחד להשקיע זמן ואנרגיה לקרוא את הגיגיך בתת-השרשור הזה או להגיב עליהם.
וטוב שכך !
אף אחד לא נמצא פה בשביל לשמח אותך בעידכונים.
וכשאתה בא בגישה מתנשאת כזאת באמת אין מה להתדיין איתך,
אנסה לזכור זאת בפעם הבאה,
ולא לבזבז מזמנך היקר להחריד.

Harrington

Well-known member
מנהל
וטוב שכך !
אף אחד לא נמצא פה בשביל לשמח אותך בעידכונים.
וכשאתה בא בגישה מתנשאת כזאת באמת אין מה להתדיין איתך,
אנסה לזכור זאת בפעם הבאה,
ולא לבזבז מזמנך היקר להחריד.
כשאתה מתחיל את דבריך ב"תפסיק לחרטט", ההתנשאות (שאני בהחלט חוטא בה מעת לעת) לא מגיעה ממני ידידי :).
כך או אחרת אין לי מה להוסיף על מה שכתבתי בתגובתי הקודמת.

1ספי11

Well-known member
אוייש , תעשה טובה לעצמך, תפסיק לחרטט , נראה לך שסתם היא לא עברה את ועדת הבחירות? ונראה לך שסתם היא הגיעה לעליון? לכל הדיעות זה באמת מה שהיא חושבת וכולם טוענים ש"היא רק אמרה את זה כשהיא הייתה אדם פרטי"(בציניות).
אבל עכשיו כשהיא עומדת לייצג אזרחים בכנסת היא לא חושבת כך. אז גם תסובב את זה איך שאתה רוצה, בסוף זה מה שזה.
אבל אם תצא רגע מהאמירות ותתמקד במעשים של אותה אישה. כן, המעשים אומרים יותר מאמירות. תראה במה היא עוסקת, איזו אג'נדה היא מקדמת וכשתתגלה לך התמונה, המילים כבר לא משנות הרבה, הם בעצם כמו פליטת פה פרואידנית. אופס... נפלט לי, עכשיו צריך עוד שקרים כדי לקבור את השקר הזה .
ועדת הבחירות היא גוף פוליטי שיש לו רוב למתנגדי הדמוקרטיה.

1ספי11

Well-known member
למה מתנגדי הדמוקרטיה? הוועדה פסלה רק את מי שתקפה את הדמוקרטיה ו/או את זהותה של המדינה.
עוד פעם ,לא מדויק.
היא לא פסלה את ליברמן שרצה להעביר ישובים ערבים לישות אחרת.
היא לא פסלה את בן גביר שהתגאה בהיותו תומך אירגון טרור ואיים באופן מפורש על ראש ממשלה.
היא לא פסלה את סמוטריץ שהצהיר שהוא רוצה להחזיר מלוכה לישראל מה שלא הולך עם דמוקרטיה.

Harrington

Well-known member
מנהל
היא לא פסלה את ליברמן שרצה להעביר ישובים ערבים לישות אחרת.
כי אין כל סיבה לכך, כל עוד הוא מציע לעשות את הדברים בהסכמת כל המעורבים.
היא לא פסלה את בן גביר שהתגאה בהיותו תומך אירגון טרור ואיים באופן מפורש על ראש ממשלה.
בן גביר דווקא לא התגאה במה שאתה מייחס לו וממילא לא הייתה כל סיבה לפסול אותה (כפי שאישר גם בג"צ).
היא לא פסלה את סמוטריץ שהצהיר שהוא רוצה להחזיר מלוכה לישראל מה שלא הולך עם דמוקרטיה.
כי זה גם לא בדיוק מה שהוא הצהיר כמובן. אין שום דבר בלתי דמוקרטי במה שסמוטריץ הצהיר (הצהרה שאגב, משותפת לכל יהודי מאמין) וגם לגביו, ממילא לא הייתה כל סיבה עניינית לפסול אותו.

יש לך אולי דוגמאות יותר רלוונטיות ואמיתיות/מדויקות?

1ספי11

Well-known member
כי אין כל סיבה לכך, כל עוד הוא מציע לעשות את הדברים בהסכמת כל המעורבים.
הוא לא דיבר על הסכמת המעורבים.
בן גביר דווקא לא התגאה במה שאתה מייחס לו וממילא לא הייתה כל סיבה לפסול אותה (כפי שאישר גם בג"צ).
בן גביר לא הביע חרטה על הכרזתו כשסמל המכונית של רבין מונף גבוה.
כי זה גם לא בדיוק מה שהוא הצהיר כמובן. אין שום דבר בלתי דמוקרטי במה שסמוטריץ הצהיר (הצהרה שאגב, משותפת לכל יהודי מאמין) וגם לגביו, ממילא לא הייתה כל סיבה עניינית לפסול אותו.
באותה מידה אין דבר שצריך לפסול את אביתסאם. אי עמידה ביום הזיכרון לא שונה מזאת של החרדים.
יש לך אולי דוגמאות יותר רלוונטיות ואמיתיות/מדויקות?
הדוגמאות מדויקות ואמיתיות.

Harrington

Well-known member
מנהל
הוא לא דיבר על הסכמת המעורבים.
תבדוק שוב. בכל מקרה לי אין בעיה שתפסול את ליברמן :). אבל צעד דמוקרטי זה לא ייחשב.
בן גביר לא הביע חרטה על הכרזתו כשסמל המכונית של רבין מונף גבוה.
הוא דווקא התייחס לזה בכל ראיון שנערך עימו בתקופתנו.
באותה מידה אין דבר שצריך לפסול את אביתסאם. אי עמידה ביום הזיכרון לא שונה מזאת של החרדים.
זאת גם לא הייתה בשום שלב עילת הפסילה, כך שזולת דחיפת המילה חרדים לשרשור, אין לזה שום רלוונטיות לכלום.
הדוגמאות מדויקות ואמיתיות.
לא, הן לא, כמפורט מעלה.

1ספי11

Well-known member
אכן,איזו דמוקרטיה אמורה לתת ביטוי למי שלא חושב כמו המינסטרים הימני.

למעלה