שמחה להיות מראשוני השואלים בפורום

שמחה להיות מראשוני השואלים בפורום

ראשית, מזל טוב על הפורום החדש והחשוב הזה. שנית, רציתי לשאול לגבי סיכויי הנקה: אני בשבוע 36 וכבר מספר שבועות יש לי מדי פעם בלילות נזילה של קולסטרום (מצד אחד קצת יותר מהשני). לפני כ-4 שנים עברתי ניתוח להקטנת חזה שלאחריו, אם אינני טועה, אמר לי הרופא כי תיאורטית אוכל להניק רק מצד אחד. שאלותיי הן האם טיפטוף הקולסטרום משני הצדדים מעיד על כך שהמערכות מתפקדות כראוי ואכן אוכל להניק? האם ההבדלים בין שני הצדדים מעידים על בעיה באחד מהם? תודה ובהצלחה

תודה על הברכות!

ראשית חשוב להדגיש שמדובר בפורום שמבוסס על מתן תמיכה ולא על מתן ייעוץ מקצועי. שתינו כותבות כאן מהנסיון שיש לנו כמיניקות אולם לא עברנו הכשרה מקצועית בנושא. לגביי השאלה שלך באופן אישי הייתי אומרת שטיפטוף קלוסטרידיום אכן יכול להעיד על זרימה תקינה אולם תוכלי בוודאות לדעת רק לאחר הלידה. ידוע לי על חברה שעברה ניתוח דומה והיא אכן מניקה ובהצלחה גדולה. בימים הקרובים נצרף לינק לפורום הייעוץ של אסתר גרוניס בוואלה אשר היא מוסמכת יותרא מאיתנו לענות על סוג כזה של שאלות. נשמח להיות כאן לעזרתך! inbale

nir2323

New member
יונקים, חלב, קולוסטרום...../images/Emo108.gif../images/Emo50.gif

החזרתם אותי עכשיו שנים אחורה,(לא ,לא כל כך הרבה שנים אחורה, להירגע שם פרויד), אל הימים ההם ביונקיה של העגלים בקיבוץ, מצטער , זה הנסיון היחיד שלי בעניין. אז עינבלי שיהיה בהצלחה, ומקווה שתתמכי ותיתמכי בחזרה.

zimes

New member
אני מאוד אוהבת את ההשואה ../images/Emo80.gif

כל מגדל עגלים יודע כמה הקולוסטרום חשוב, אבל כשזה מגיע לילדים שלנו, שוכחים את זה...

ממליצה לך להפנות את השאלה

לפורום הנקה המנוהל ע"י יועצת הנקה מקצועית. יש את הפורום בוואלה שמנוהל ע"י אסתר גרוניס המהוללת. הינה הקישורית. לא לשכוח לשים כוכבית ליד השאלה כדי שאסתר תענה לך. יש פורום הנקה נוסף המנוהל ע"י יועצת ההנקה אלן שיין ב- msn. בהצלחה

למעלה