שמחה מאוד לפגוש אתכן שוב - כאן

לימור1

New member
שמחה מאוד לפגוש אתכן שוב - כאן

יכול להיות שאתן לא זוכרות אותי. לפני כמה חודשים, השתתפתי בפורום הריון לאחר טיפולים ובפורום פוריות ביואל. לאחר שהייתי בהריון, העובר לא התפתח ועברתי גרידה בשבוע 8, עברתי לפורום אימוץ, כיוון שהחלטנו לאמץ, ובמקביל להמשיך גם עם הטיפולים. הפסקתי לכתוב בפורום כיוון שנשאר בוואלה, ואני כעסתי על ההנהלה בגלל התייחסותה המזלזלת לפורום אימוץ. אשמח להצטרף אליכן שוב. לנועם כל הכבוד ובהצלחה! וסליחה שלא שרשרתי, כמובן.

שובה של האלמונית

הרגע זכיתי לכינוי מנוולת משרביט לשונה העשירה של האלמונית . זה בפורום של וואלה שאני מעדכנת שעברנו לתפוז. כשהיא תעבור לפה נזכה לראותה ברשימת הכבוד של חברי הפורום. זוהרה

כבוד גדול נפל בחלקך

האלמונית מחבבת במיוחד בנות מסוימות ונותנת להן את מלוא תשומת הלב. אני בטוחה שהיא תגיע גם לפה, אבל אנחנו נתעלם. אין ברירה אחרת.

שחר חדש

New member
מה היא וותיקה פה?

ואני חשבתי שזו מתחזה אלמונית וחצופה מוואלה, שעושה כאילו היא שייכת לכאן, ובעצם היא מרגלת מסוכנת (טוב, נו, ראיתי הרבה טלוויזיה לאחרונה).

היא וותיקה מאוד

נועם היתה מוחקת את ההודעות שלה מיד כשנרשמו. עכשיו נועם לא יכולה להכנס לפורום כמנהלת ולכן אין לה אפשרות למחוק. האלמונית חוגגת ומכנה בשמות גנאי כל עובר ושב. אני בכלל חושבת שמדובר בנער משועמם ולא אישה בטיפולי פוריות. מי יכול להנות כל כך משימוש בכינויי גנאי פרט לנער משועמם? אנחנו כבר עברנו את הגיל ולכן קל מאוד להתעלם. חנה

כבוד גדול נפל בחלקך

האלמונית מחבבת במיוחד בנות מסוימות ונותנת להן את מלוא תשומת הלב. אני בטוחה שהיא תגיע גם לפה, אבל אנחנו נתעלם. אין ברירה אחרת.

שחר חדש

New member
זוהרה, נראה לי שטעית

מרב סקרנות, הצצתי שוב בוואלה - מהניסוח, נראה לי שהיא התכוונה שהיא זו המנוולת. וזה גם יותר הגיוני, לא?

שחר חדש

New member
כן, הבנתי זאת גם קודם, רק שרציתי

להעביר את הכדור המפוקפק למנוולת האמיתית (והאלמונית). את לא לוקחת אותה ללב, נכון? היא (או הוא) לא שווה את זה. אולי כדאי להפסיק להתייחס אליה. עם ילדים, למשל, זה עובד. ולא נראה לי שהרמה שלה עולה על ילד ממוצע.

למעלה