שמלת כלה נוחה

קייטילי

New member
שמלת כלה נוחה

היי לכולן.
אני מניחה שדנתן על הנושא הזה בפורום בעבר אך עדיין הייתי רוצה להתייעץ לגבי נוחות של שמלת כלה. הייתי בלא מעט חתונות בהן נראה שהכלה בקושי מצליחה לנשום בתוך השמלה שלה מרוב שהיא הדוקה, שהיא לא מצליחה לשבת או לקום בכוחות עצמה, וכשהיא צריכה לשירותים - זה הופך לפרויקט מהאגדות עם כל התיקתים שצריך לפתוח ולסגור.

אני מכירה את קלישאה שאומרת שבשביל להיות יפה צריך לסבול, אך אני תוהה אם עד כדי כך?

אני עומדת להתחתן בשנה הקרובה. טרם הגעתי לשלב החיפושים אחר שמלת הכלה, אך אני לא רצה להקדיש לעניין הזה יותר מידי זמן או כסף. מה גם, שחשוב לי מאוד שהשמלה שלי תיהיה יפה אך נוחה ופרקטית. אני לא רוצה לסבול ביום המיוחד הזה.

האם הדרישות שלי מוגזמות? האם אוכל לקבל טיפים לרכישה של שמלה נוחה?
תודה מראש וערב מקסים.

שמלת הכלה שלך בהחלט אמורה להיות לך נוחה

היי.
נתחיל מזה שהדרישות שלך אינן מוגזמות וחשוב שתרגישי בנוח בשמלת כלה שלך.
כשתופרים שמלות כלה השמלות כלה נתפרות בכל מני טכניקות - החל מתפירה קלילה וללא שכבות בד רבות, שמלות כלה בטכניקת בגד גוף, שמלות בעלות ביטנות מחטבות ועד מחוכים הנקשרים מאחור להצרת הגוף ושמירה על הגזרה. הכל תלוי במה שאת תבחרי, בטעמך האישי ובמה שחשוב לך בשמלה.
מבנה הגוף של הכלה משפיע על טכניקת התפירה שהרי המטרה היא שהשמלה "תשב" טוב על הגוף ותחמיא לו אך לא במחיר של חוסר נוחות לאורך שעות היום, סירבול או לחץ.
כדי שאוכל לתת לך את הטיפים המתאימים יש לי כמה שאלות -
1. מה מבנה הגוף שלך?
2. לאיזה גזרה וסגנון שמלה את מתחברת - שמלה צרה? רומנטית? נסיכתית?
*צרפתי תמונות להמחשת הסגנונות
ממתינה לתשובתך.
גליה זוהר

למעלה