שמעון חביב אתה חסר-שמעון אתה חוזר

pilovich shahaf

New member
שמעון חביב אתה חסר-שמעון אתה חוזר../images/Emo35.gif

מורי חן "האמיץ" וכתב קול העיר "ללא חת"....עשה זאת והעז לשאול ולכתוב על מה שמרבית תושבי העיר שואלים, מרכלים, מלכלכים ומה לא, זה היה השבוע במקומון של "העיר" אילת תחת הכותרת...:- שמעון אתה חסר-שמעון אתה חוזר
לתזכורת פיסקה קצרה מהודעה שהגבתי בנושא מים וביוב בפורום צלילה וסביבה בשבוע שעבר...:- ציטוט.."להזכריך שמתחת לכבישים/תשתיות יש את כל השאלות שלך בכלל ומכון הטיהור בפרט, ורק בישיבת מועצה האחרונה שהיתה הוצגה התכנית הכללית בכלל בכל מה שקשור למיים, ביוב וחשמל, וגב´ "מזל" ממלאת מקומו של שימעון חביב הסתובבה בואלם כמו נסיכה עם לבטופ שלא הצליחה להפעיל בכלל ותצלום אוירי של מכון הטיהור, שלשאלתו של אחד החברים באולם מה זה , היא אמרה" זה הבייבי שלנו".......דרך אגב- מישהוא יודע איפה הוא, לאן הלך, משום מה יש לי הרגשה שיש קשר שתיקה סביב הנושא בעיריה בכלל ומועדון "הרוטרי" בפרט, שעד לא מזמן הוא-"שימעו חביב התמנה לנשיא המועדון האילתי...
הכתבה בעיתון קול העיר מאת מורי חן מציינת מספר עובדות שהיו ידועות עוד לפני שהוא נסע/עזב את העיר לחו"ל, כגון..:- 1. ניקה את שולחנו במחלקת הנדסה/כמנהל אגף תשתיות. 2. הבית/וילה שלו נימכרה. 3. המכונית "מרצדס" שלו נימכרה. 4. יוצא לתקופה לא פחות משנה. 5. מזל נחמני "עובדת מסורה"-יד ימנו מחליפה אותו...
6. הסיבה שדיברו במסדרונות העיריה לנסיעתו....סיבות רפואיות
לכאורה הכל תמים ויפה וזכותו של כל אזרח בכלל ועובד בכיר בעירית אילת, לצאת לשנת חופש עם משפחתו ועוד מסעבות בריאותיות.....אבל...:- למה "שמעון חביב" ביקש מראש העיר מר גבי קדוש לחתום לו על פנסיה תקציבית, מספר ימים לפני נסיעתו....
למה מספר חברי מועצה ניסו לשכנע את ראש העיר מר גבי לעשות זאת...
למה אזרח "מודאג" אחד בעיר פנה לראש העיר מר גבי קדוש בבקשה לחתום למר שמעון חביב, על הפנסיה התקציבית....
למה מר גבי קדוש -"ראש עירית אילת" לא חתם לו על הפנסיה תקציבית, ובמקום אמר לו ולכולם, "מה הבעיה כשיחזור אני אחתום לו...רק שיהיה בריא
אין חדש תחת.....ה-
המשך יבוא. פילוביץ שחף. פ"ש.

וואלה שמעון את המקל לא מכרת../images/Emo35.gif

מי זה האזרח המודאג
מי היו חברי המועצה שניסו לשכנע
אתה אומר שמזל נחמני "עובדת מסורה", יד ימינו שהחליפה אותו, איזה הכשרה מקצועית יש לה
כמו שהבנתי ממה שקראתי הרי בקושי הפעילה את הלבטופ בישיבת המועצה הקודמת כשהציגו תכנית של ..........של מה זה היה
תגידו לי זה עיריה זה

למעלה