שמעו אני חייבת עזרה הפנו אותי מגאווה צעירהלפה

dolev659

New member
שמעו אני חייבת עזרה הפנו אותי מגאווה צעירהלפה

אני בגיל ההתבגרות בת 16.5 עוד מעט ואני פשוט לא יודעת מה לעשות עם עצמי! כמעט כל בת שאני רואה אותה,יש לי רגש ואני מרגישה הרגשה של גבר.ואפילו יש שמינסטית אחת שהיא לא מכירה אותי כמעט שאני נדלקתי עליה.נראה לי,אני חושבת עליה,מחפשת אותה ואפילו חולמת עליה!היא שהיא רואה אותי היא כן,היא כן מסתכלת עליי אבל אני לא יודעת אם זה מבט של רגש כביכול או מבט של פייס(יענו שאני מוזרה או משהו בסגנון).ומצד שני יש ילד אחד שאנחנו באותו צוות בצופים (כפי שאמרתי פעם קודמת אני מהנגת דרום) ושאני איתו ואחרים ליד אני מתנהגת כאילו אני מאוהבת בו ואני לפעמים מדיימנת שאני והוא ביחד! אני לא יודעת אם אי לסבית B או סטיירטית.מתי אני אדע?!!!!!!!אני משתגעת?!!! מה אני עודה כדי להדחיק את השמינסטית הזאת מהראש?!היא גורמת לי לאבד חברים,לקבל חרא ציונים ועוד היא בסוף יש לה קשר הדוק עם בנים ולי לעומתה יש רק עם חנונים/הומואים. עזרו לי!

marik

New member
שבת שלום

קראתי את הודעתך ויש לי מה להגיב. אני אתן עוד זמן לחברי הפורום להגיב ואני אגיב מחר. מבטיח :)

the one1990

New member
מקווה שאני יכולה לעזור

אני גם מתלבטת קצת(למרות שיש לי כבר הבנות לגבי עצמי ) אומנם לא כל בת שלידי אני מתרגשת ולא היה לי התאהבויות מיוחדות על מישהי .אבל את רק בת 16 וחצי נכון? זה כלום....באמת! הרי זה גיל ההתבגרות עדיין. אומנם יש לך כבר תחושות מוגדרות משלך. את מודה בעצמך שאת נמשכת לבחורות אבל אל תיקחי את זה כאילו זו את וזהו!!!!! אני מתכוונת זרמי עם זה ותראי מה הרגשות שלך לשני המינים. אמרת לגבי בן אחד: אני מתנהגת כאילו אני מאוהבת בו - (כאילו?) למה כאילו אולי זה רק לכסות על הפחדים שלך? בכל אופן אל תמהרי להגדיר את עצמך בעוד כמה שנים הערפל מסביבך יתבהר. יכול להיות שאת בי-. אני אומרת תנשמי - ושוב נשימה. את לא הולכת להתחתן ואין משיהו לידך עם רובה שאומר :בן או בת. ואז הוא יורה. מבינה אותי? החיים ימשכו כסדרם תנסי לענות לך בכנות על השאלות שמטרידות אותך. ותזכרי שיש כמוך עוד הרבה. בנים ובנות את לא היחידה בעולם. מקווה שעזרתי

,תשובה ל- dolev

את מספרת על מצב של בלבול. יש שמיניסטית שמדליקה אותך, ויש ילד אחד שאת מתנהגת כאילו את מאוהבת בו ומדמיינת שאת והוא ביחד. בכל זאת את אומרת אני "כאילו" מאוהבת בו. האם זה אומר שיש לך ספק לגבי האהבה שלך אליו? נשמע שהשמיניסטית ממלאת את המחשבות שלך. אלה רגשות יפים וחיוביים. רק חבל שבגללם את מאבדת חברים או יורדת בלימודים. (כמובן שזה קורה לא בגללה... היא לא הגורמת למה שקורה לך). חשוב מאוד שתדעי לאזן את הרגשות שלך ולא תתני להם להשפיע עליך ולגרום לך דברים לא רצויים לך. שאלות של זהות מינית בגיל שלך הן אופייניות מאוד. את יכולה להרגיש משיכה לבני שני המינים . גם לבנות וגם לבנים. זה עדיין לא אומר שאת לסבית או בי. או סטרייט. זה רק אומר שאת מתחילה להכיר את התחום הזה בחיים שלך ואת מרגישה משיכה ליותר מדבר אחד. זה לגמרי נורמלי ולגמרי בסדר. יש הרבה דברים בנושא הזהות המינית שאי אפשר לדעת לפני שמנסים או בודקים. ייתכן שתרצי להתקרב גם לבנים וגם לבנות כדי לבדוק את הרגשות שלך. למשל – את יכולה לנסות להתקרב לשמיניסטית הזאת ולראות מה באמת היחס שלה אליך. את יכולה גם להתקרב יותר לילד מהצופים ולראות איך את מרגישה. החשוב ביותר הוא שתעשי דברים שאת רוצה לעשות ותהיי קרובה לרגשות שלך. מבלי שתתני לדברים להציף אותך ולשבש לך עד כדי כך את החיים. חשוב גם שתדעי להגן על עצמך כך שהרגשות שאת מרגישה לא יגרמו לך לאבד חברים או לרדת בלימודים. מאחלת לך שתמצאי את הדרך הנכונה לך רחל קש"ת קו קשב ותמיכה לקהילה הגאה מספר הטלפון שלנו, אם תרצי לשוחח: 0775141321 ימים א – ה בין השעות 19:00 - 22:00

למעלה