שמעתי את "פס ליום אחד"

ettis5

New member
שמעתי את "פס ליום אחד"../images/Emo41.gif

היי אני חדשה כאן, שלום לכולם... יוסי אחלה זמר, יש לו חומר מגניב וכיפי, אני חושבת שמאוד מגיע לו להצליח ובענק, יש לו את כל הנתונים ואת כל הכישורים הנדרשים. אז יאללה שימשיך להצליח, אני מאחלת לו שיצליח עוד יותר ממה שהוא מצליח היום. שמעתי את "פס ליום אחד" בתוכנית של דידי- זה ממש אחלה שיר
, מאוד התחברתי,השיר קליט בטירוף ועושה כיף בלב, זה ממש מבליט את הקול שלו, וגם המוזיקה פשוט נהדרת. אם אתם שואלים אותי אני ממש בטוחה שזה יהיה להיט, יש לזה פוטנציאל אדיר. אגב, חשבתי שגם "כסף" יצליח, וזה לא כל כך קרה, למה לדעתכם???

i D a N 16

New member
ברוכה הבאה../images/Emo13.gif

אני עידן נעים מאוד
אני מסכים עם כל מה שאמרת על יוסי וגם אני מקווה שיצליח. בקשר ל"כסף"-לא יודע,הוא מהשירים היחידים של יוסי שלא אהבתי,אבל זו רק דעתי

היי מותק!

תראי, אם את שואלת אותי, אני גם לא משתגע על "כסף", לדעתי הוא יותר בקטע של "להיט בפוטנציאל", עדיין, אין מה לעשות זה יוסי, וכל מה שהוא עושה ויוצר זה איכותי בסופו"ש, אפילו שיר מסוג כזה שנראה כביכול שטחי אולי בגלל המילים שאין בהם עומק כזה או אחר כמו שהתרגלנו כבר מיצירות המופת האחרות חחחחח... אבל מה שכן יוסי בחר לגעת בהמון סגנונות ו"כסף" זה משהו קצת אחר... האמת שהשיר הזה גם התחיל להישמע לי נחמד רק בשמיעה הרביעית-שלישית שלו..ואל תשכחו שגם לא תמיד הזמר הוא זה שקובע את הטיימינג ואת הסינגל שיוצא בסדר שהוא יוצא לרדיו, יש הפקה מעליו, חברת תקליטים וכד' שיש להם שיקולים גם אם הם לא הכי נכונים....

למעלה