שמעתי שיש ביום שלישי סיילים ענקיים

lala182

New member
שמעתי שיש ביום שלישי סיילים ענקיים

בקניונים של עזריאלי.. יש פרטים?

Katy Cat

New member
כן!

סיילים של עד 75% בכל הרשתות הגדולות שברשת קניוני עזריאלי. נשמע שווה בטירוף אבל אני ממליצה להבריז מהשעות הראשונות של הבית ספר כי כנראה עד הצהריים כבר הכל יחטף!

lala182

New member
איזה יופי שגם

קניון חולון שייך לעזריאלי... לא צריך ללכת רחוק מדי
איזה יופי שאני חולה (נו סופסוף מתגלה יתרון אחד לסבל שאני עוברת כרגע...) לא הולכים מחר לעבודה אז יש זמן לשופינג בבוקר, אני רק מקווה שאני אצליח להזיז את עצמי מהמיטה בניגוד להיום בבוקר...

Katy Cat

New member
אני נדפקתי!

לי כנראה יהיה טיול שנתי מחר... כי הבית ספר שלי קצת דפוק וכשאומרים בתחזית "סכנה לשטפונות בדרום במהלך 3 הימים הקרובים" הבית ספר אומר "אז מה? אני אוציא את התלמידים לאילת". בית ספר מטומטם. אז אולי אני לא אצא ואהנה גם אני מקניון חולון בשעות הבוקר. :)

chimchim

New member
יואו... זה דיי דחוף!!!!!!!!!!!!!!!

אני ממש רוצה לדעת אם קניון רחובות שייך גם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תעזרו לי... אנשים.....

lala182

New member
בבקשה-

קניון איילון קניון הנגב קניון ירושלים מרכז עזריאלי קניון חולון קניון מרגלית השרון אאוטלט- קניון העודפים של המותגים... רחובות כפי שאת רואה לא שייך... ויש לי מולי את הפרוספקט של הנחות בקניון חולון וזה לא כזה ביג דיל... כמו הנחות סופעונה רגילות..

lala182

New member
במילה אחת- א-כ-ז-ב-ה!!!

אני לא מדברת על מה שהלך בעזריאלי כי למזלי את זה ראיתי רק בחדשות אבל בקניון חולון היה כזה בלאגן... ממש שוק עשו שם... בתזמון מצוין גם הרמזורים בצומת של הקניון התקלקלו והבלאגן בכביש גם חגג... לא ראיתי מבצעים מיוחדים כולה מכירות סופעונה רגילות בתוספת מיליון איש ואי יכולת בכלל להתקרב לחנויות... אני לא יכולה לקנות ככה

chimchim

New member
כן היה גרוע ומאכזב.

שלוש שעות ולא קניתי כלום. הכל היה זרוק מבולגן ומטורף... רק להגיע לשם שאוטובוס לקח לי שנים!!! אוף

kiticat

New member
האמת שברגע ששמעתי שיש סייל

ענקי בקניונים אמרתי שאני מתה ללכת והרגשתי תיסכול שרוב הסיכויים שלא ייצא לי. בסוף חשבתי. כול העולם יודע על זה- חוץ מזה שגם ככה לא נשאר כל כך מציאות בחנויות גם ככה- והיום ממש יהיה קסטרופה. ועוד עם המידות שלי שהם גם ככה נדירות.... אני שמחה שלא הלכתי.. די צפוי...

למעלה