שמעתי שפירסתם לא מזמן אודות כרטיס

LordNor

New member
שמעתי שפירסתם לא מזמן אודות כרטיס

MULTISYSEM משהו כזה אם אני לא טועה שמסוגל לאפשר לפלייסטיישן 2 לקרוא בכל סוגי הדיסקים של כל האיזורים...(כלומר הסרטים) השאלה שלי האם זה שווה את ההשקעה? האם זה באמת חוקי? האם האחריות תיפגע? אני רוצה לקבל יתרונות וחסרונות... בתודה!

*amir

New member
LordNor חמוד,תקרא מה שרשום בפורום

ותקבל תשובה לשאלתך אמיר

LordNor

New member
מה שרשום קצת בלבל אותי, ואני

מעוניין לקבל הסבר מלא...

*amir

New member
כדי לקבל הסבר מלא מ-א ועד ת

תתקשר אלי מחר לפלאפון:612505-050 אמיר

LordNor

New member
למה שלא תסביר כאן??? אני ביקשתי

יפה שיסבירו כאן...

oren*

New member
אם שווה את ההשקעה? לטעמי האישי

כן. את יכולה לראות את הסרטים החדשים ביותר מכל איזור מבלי לחכות עד שיגיעו לאיזור 2. חוקי? מדובר בפעולה שעוקפת הגנה אחת אבל נותנת לך יכולת להשכיר יותר סרטים = יוצרי הסרטים וביניהם גם סוני מקבלים יותר כסף. האחריות לא תיפגע כי מדובר בכרטיס חיצוני, אף אחד לא יודע שיש לך אותו, ואם מוכרים אותו בחנות כמו VGS שעובדת בצמוד ל"ישפאר" - אני לא חושב שיש איזו שהיא בעיה מהותית. תהני

LordNor

New member
תודה חבר... דבר ראשון אני בן...

ודבר שני אני אשקול לרכוש כרטיס כזה...

VGS

New member
חוקיות כרטיס המולטי זון לPS2

לכל אלו שעדין לא בטוחים כרטיס המולטי זון ל PS2 הוא חוקי לחלוטין אין שום בעיה לרכוש אותו ולהשתמש בו. מדובר באביזר חיצוני אשר אינו מצריך פרוק המכשיר ולכן האחריות אינה נפגעת. בקיצור מדובר בפתרון הטוב ביותר לאלה שרוצים להנות מכל הסרטים החדשים ביותר. לכל המעוניין מ 1.8.01 כרטיס זה נמכר במבצע בחנותינו ב 199 ש"ח

slavafleer

New member
dvdx

אם מתכוונים רק multizone לסרתים אז קיים datel dvd region x שזהו קרטריז´ (דומה לmemorycard) ודיסק dvd שצריכים להכניס לפני dvd. הדבר הזה לא צריך modchip (צ´פ שבתוך ps2) וזה חוקי לגמרי. אפשר לרכוש מ-www.modchip.com.

למעלה