שנה א - צריך לבוא מוכנים וללמוד משהו לפני?

yanshula

New member
שנה א - צריך לבוא מוכנים וללמוד משהו לפני?

טוענים שצריך לחזור על חומר של פיזיקה ומתמטיקה מהתיכון....? מישהו יודע אם אני אכן צריכה לבזבז על זה זמן?...

Twain mark

New member
כן!!!! זה לא ברור?

אומנם אתה לא תשתמש בכל מה שלמדת בתיכון אבל כדי שתדע לפתוח בינום, או מה אומר הסימן ∑, ועוד כל מני דברים שעוברים עלהם בהתחלה.תמיד עדיף לחזור על החומר בייחוד כשלוקחים בחשבון שלא נגעת בפיזיקה ומתמטיקה כמה שנים טובות.

PooKiPsiT

New member
אני לא ידעתי לפתוח בינום גם ביום

של הבגרות במתמטיקה...

PooKiPsiT

New member
קשור

נוסחת ברנולי היא מקרה פרטי של נוסחת הבינום: נוסחת הבינום היא עבור שני איברים כללי a+b. בנוסחת ברנולי מתקיים a=1-b.

PooKiPsiT

New member
אה, יכול להיות שנוסחת ברנולי זה בעצם איבר

יחיד מהסכום...? טוב, מה שבטוח, בשניהם יש n מעל k

פבפ

New member
מה זה בינום באמת ?

אני עשיתי חזרה על משוואות טריגו', אי שוויונים ומשוואת ריבועיות (באמת לא זכרתי איך פותרים) מחר אני אחזור קצת על מכניקה ומחרתיים על חשמל וזהו נראה לי

Twain mark

New member
בינום זה שני אברים שמועלים בחזק כלשהי

כלומר: A+B)ⁿ) ואת זה אני מאמין שכולם זוכרים בצורה מעורפלת איך לפתוח.

Gabi89

New member
למדנו את משולש פסקל

אבל זהו. אני רק יודע איך הוא נראה ואיך להשתמש בו. שום דבר על הבינום.

PooKiPsiT

New member
בעקרון לא צריך שום דבר

באוניברסיטה עושים חזרה על מה שרלוונטי, העניין שהוא שהחזרה הזאת מאוד מהירה. אם את מרגישה שאת ממש חלודה ולא זוכרת כלום אפשר לעבור על דברים ממש בסיסיים. אבל ממש לא לבזבז על זה יותר מידי זמן. הכול חוזר לכולם בסוף אם רוצים ואם לא

Danielovich

New member
** לא לאכול סרטים לפני הלימודים **

מלמדים הכל ומאפס כאילו כולם תינוקות בני יומם. נכון הקצב מהיר. ולחזור על החומר לא יכול להזיק אלא רק להועיל. אבל אתם נכנסים עכשיו ללימודים רצופים של לפחות 4 שנים
אתם הולכים ללמוד הרבה, אז עכשיו יש חופש, תהנו ממנו. תנצלו אותו לנוח. לנפוש או להתבטל. בהצלחה ומי שבא לטכניון נתראה ביום הכוון

peergo

New member
לא ממש, אבל זה עוזר

אני לקחתי כורס לשיפור ציון בבגרות במתמטיקה וזה די עזר לי לצאת מהשוק יותר מהר. לא חובה.

למעלה