שניה לפני שמתחילה לה עוד שנה...

שניה לפני שמתחילה לה עוד שנה...

אהלן,זוכרים אותי? כתבתי כאן פעם,עוד השנה,ונראה שכאילו עברו להם איזה 100 שנה.. ברגע של חשבון נפש,אומר לכם ת ו ד ה !!! תודה על ההקשבה הפעילה,על האפשרות שנתתם לי להתבטא כאן בחופשיות,על כל מה שנתתם מעצמכם,בכדי להסביר,וסתם להעביר... קורה שקצב החיים משתנה,לא בעוצמה,אלא בצורה,ואולי גם בתכנים,ואז נוצר לעיתים מצב,שאני לא כאן,באופן פעיל ואינטנסיבי,ובכל זאת,איתכם תמיד.. יש אהבה,והיא תמיד מנצחת,ויש שמחה,שמגרשת כל מה שמפריע,רק שלפעמים אין זמן,או שאני לא יוצא אותו,בכדי להיות כאן,אז...סליחה.. מידי פעם,כשמפרגנים,......אני תמיד תמיד,בזיק מחשבתי,חושב עליכם,כי יש לכם מניות במה שקרה לי בחיים,ובכל מה שיקרה... אז לכולכם,חברים יקרים,לפני שאתם "דופקים ת'נשיקה",או לא משנה מה,אאחל שנה,ועוד הרבה שנים,של אושר,שלווה,בריאות,והשלמה עם כל מה שהיה קשה פעם,בשנה שעברה...אם בכלל.. שתהיו לי מאושרים! תמיד..

spectacular

New member
שתהיה שנה נהדרת לכולכם,../images/Emo24.gif

חברים יקרים, עוזי ,אשה, דירסט, סיגל, איילת,ישראל ,רוח מדבר, הסדר לא משנה, כיף לי לדבר איתכם ת מ י ד גם ודוקא במיוחד כאשר אנחנו חושבים אחרת, זה מה שעושה לי מעניין איתכם ועוזר לי לפרוץ דרכים חסומות כביכול, תודה לכם על מה שאתם, ועל מה שאתם בשבילי, ערך המניות עולה כל הזמן....

seaגל

New member
שנה טובה

לכל האנשים המקסימים כאן אתם אומנם חדשים לי אך מרגישה כאן כמו בבית תענוג לקרוא אתכם תענוג ללמוד מכם תענוג לדעת כמה אהבה וכבוד יש בנכם תענוג להקשיב לפרגון שלכם... מאחלת לכל אחד ואחת כאן שתיהיה שנה שלא הגשמת חלומות שנה של התחלות וחוויות חדשות שנה של למידה והעצמה...

זוכרים ומתגעגעים ../images/Emo24.gif

בוא הנה!! כמה מרגש כתבת
שנה טובה גם לך שנה של תובנות והחלטות נכונות. הרבה בריאות ואושר. "חברים יקרים" המון כוח יש במילים שלך

Deerest

New member
לא נשארו לי מילים

יש לי
ב
ו
אחד גדול בשבילכם. תודה לכולכם על שנה מעניינת.

למעלה