שני... עוד שאלה...

ZBlaster

New member
שני... עוד שאלה...

אני מצטער שאני מציף אותך בשאלות על ימין ועל שמאל... אבל נראה לי שאחרי הכל שנינו נהנים מזה לא? וזה התפקיד שלך...
אם קניתי אבן לא למטרה מסויימת, כלומר מתוך אינטואיציה נטו, עדיין מומלץ לטהר להטעין ולתכנת אותה? לא קניתי אותה למטרה מסויימת כך שאין לי במה "להטעין" אותה... מקווה שהבנת ושגם את נהנת מכל השאלות
Z-Blaster

ZBlaster

New member
שני, אין לך מושג מה קרה,

יש לי עוד שאלה.
אחותי נתנה לי היום שני אבנים, בגלל שהיא קנתה אותם ולא השתמשה בהם ולא הרגישה בהם צורך. היא ראתה שאני מתעניין אז היא שאלה אם אני רוצה, ואמרתי שכן למה לא, וסבבה, אבל לא הצלחתי לזהות אותן, והייתי שמח מאוד אם את יכולה לעזור לי: 1. אבן שקופה - כחלחלה, שיש בתוכה מין שערות קטנות קטנות ירוקות. 2. אבן לבנה-זהובה-שקופה-חומה שכזו, יכול להיות שזו סיטרין, אבל הייתי שמח לשמוע מה את חושבת. Z-Blaster

stoneage

New member
שאלה בלתי אפשרית לאינטרנט

הי. השאלה שלך זה כמו בערך שאבקש מרופא לאבחן מחלה בטלפון: רופא חסר אחריות יגיד מה זה נראה לו ורופא אחראי וטוב יבקש שנגיע אליו או למיון (כמו הרופא ילדים שלנו למשל). הראשונה נשמעת כמו אקוומארין אבל יכולה להיות גם טופז או משהו אחר השניה יכולה להיות סמוקיקוורץ, רוטיליטד קוורץ, סיטרין, טופז, ועוד בפעם הבאה שתהיה בחופש אתה מוזמן להגיע אלינו עם האבנים ונספר לך עליהם. תנסה אולי לחפש אותן בספר "סוד הקריסטלים"

ZBlaster

New member
בקשר לאבן הראשונה,

נראה לי שזאת סיטרין. חבר שגר לידי, יש לו סיטרין והוא אמר שהאבן הזאת נראית לו כמו סיטרין, למרות שהיא לא דומה לאבן בספר. גם את האבן השנייה לא מצאתי בספר. זאת אבן ממש מוזרה, נראית כמו, אגת בלו לייס שבתוכה, קרוב לדפנות האבן, יש שערות ירוקות קטנות כאלה... חוטים ירוקים כאלה. אם אי אפשר אז כנראה שכן, אני אבוא לבקר אצלכם בחופש הבא ( שבועות אוליי ). תודה בכל מקרה
Z-Blaster

stoneage

New member
הי BLASTER

נכון, אין צורך להטעין את האבן. למעשה מרבית האנשים אשר רוכשים אבנים במקרה הטוב מטהרים ולרוב לא מטעינים. זה כבר "מסובך" ודורש המון השקעה. ואתה יודע מה ? זה עובד גם ככה. כנראה שלא סתם בחרת באותה האבן אז טהר אותה וזהו, החזק אותה איפה שבא לך והקשב לאינטואיציה. היא כבר "תעשה" את מה שהיא "צריכה". כמו שציינתי המון אנשים מקבלים מתנה אבן וממש ממש לא מטהרים אותה (אנשים שמקבלים למטרת "יופי" כי אם יידעו שיש תכונות יתגלגלו מצחוק) והיא בכל זאת עובדת (ואז הם כבר מפסיקים לצחוק ומגיעים לחנות בעצמם...לקנות מתנות לאחרים) אז לקחת לפי אינטואיציה, פעל איתה לפי אינטואיציה.

ZBlaster

New member
אני אקשיב לאינטואיציה הראשונית

שלי, שאמרה לי שאין צורך לטהר את האבן, מכיוון שאני משער שהיא טעונה באנרגיות חיוביות מהמקום. עכשיו תהיה לך פה קצת עבודה, אני חוזר לביה"ס
אני לא אגנוב לך את התפקיד עד לחופש הבא
Z-Blaster

stoneage

New member
בהצלחה במשך הסמסטר

תחזיק את הסיטרין שלך ואם יש פלורייט וכלצית כחולה שהלימודים יעברו בקלות.

למעלה