שעשועוני הכסף

yonatan

New member
שעשועוני הכסף

מה יהיה עם כל השעשועונים האלה? מה זה הפתה פתה ונתפתה, עד לאן נגיע? וכמה נמוך אברי וארז יקחו אותנו? יורם ארבל עוד מילא, למרות שיש לו בדיחות קרש קצת נמאס מכל המדינה משתגעת

גוןדו

New member
מלך

אתה צודק במאה אחוז זה פשוט פתאטי כל הנושא. וזה הרבה יותר גרוע ממה שזה נראה. כי זה ביטוי לתופעת הפורזן יוגורט. בהתחלה עלה לארץ מי רוצה.. החברים בקשת התקנאו ורצו גם מכונת מזל משלהם. ואחרונים נזכרו פתאום גם טלעד. וכך יוצא שבמרבית ימות השבוע יש לנו בפריים טיים איזו שטות לאס וגאסית אחרת. אני אומר עדיף כבר ערוץ הקניות

doriangray

New member
וואלה

הכי גרוע זה ארז טל קשה להבין את מניעי הבן אדם היכולת שלו להסביר את החוקים בצורה כזו מעצבנת כל פעם מחדש לחזור על אותם מילים בחיוך המרגיז של אני המצאתי וכולכם פרייארים.... והטלפונים, אם עונים לו בקול רגיל אז יש לו פרצוף שאומר``מה זאת אומרת שאתם לא מתרגשים?????`` הרי זה אני ארז טל טל טל טל ואם דרי המערות הבייתיים(מה שמכונה העדר) צוהל ושמח אז יש לו פרצוף של תראו את הפסיכים האלה.. אולי אנשים יבינו שהגאונות של רק בישראל נבעה מאורנה בנאי ולא ממנו

חתולית

New member
תאוות בצע

השעשועונים המוזרים למדי האלה בסוף עוד יהרסו את כולנו. למה אני אומרת את זה? אנשים משלמים ``סך הכול`` 8 ש``ח בשביל הסיכוי של אחד למיליון לזכות בכסף. כסף. זה כל מה שיש לאנשים בראש. תעבדו!!! אני מודה שלא אתנגד לזכות במיליון או שניים ואני מודה שאם יתקשרו אלי אני בסיכוי של 95% אזכה, אבל אני לא אעשה את זה. 8 ש``ח הם באמת לא הוצאה גדולה למשפחה נורמלית בישראל, אבל 8 ש``ח הם הוצאה גדולה בשביל כלום. לא עדיף לתרום? ופיס לא אותו דבר? 10 שקל על מה? אז אולי תזכה ב-30 שקל. לבן אדם חסר 20 שקל מסכנים? והרבה פעמים הלוטומטים משקרים, ולמרות שאתה צריך להרוויח אתה לא. לא עדיף לתרום? 10 שקלים לצער בעלי חיים, לאגודה למלחמה בסרטן, לאילן, לניצן, לאלו``ט, משהו!!! בקרוב מגיע יום ההתרמה הארצי של ניצן ושל אגודת החרשים (הם מתרימים יחד) ואני מתחננת בפניכם, תתרמו 10, 15, 20 ש``ח, אחותי הקטנה מתרימה וזה לא נעים כשתורמים 5 או לא תורמים, זה מרגיז. היא כבר התרימה פעם אחת ומ-ל-א טרקו לה בפרצוף, זה לא נעים! גם אם לא בא לכם לתרום תגידו סליחה, אין לי כסף או משהו בסגנון כי זה מעליב. מ-ע-ל-י-ב!!! לא עדיף לבזבז 8 ש``ח על כזה דבר מאשר על סיכוי של אחד למיליון לזכות ב- 100000ש``ח ולעשות לאחרים שצריכים את זה טוב? מקווה שאצלכם זה עדיף!!!

למעלה