שעת סיפור והפעם- היום שלי!!

שעת סיפור והפעם- היום שלי!! ../images/Emo63.gif

אהלן! השעה 3 וחמישה והגעתי לפני 20 דקות הביתה מביצפר. למה הלכתי?! היה יום בריכה. אז הקאנטרי היה מוצף כולו בבחורים שחומי עור ועונדי גורמטים ובבנות חשופות למדי שדאגו שיראו להן ב-ד-י-ו-ק עד כמה שצריך (שזה יותר מדי לטעמי אבל נו מילא...). אז ישבתי עם כמה חבר´ה על הדשא...סתם הרצנו צחוקים וכאלה במשך איזה 4 שעות והתייבשנו בשמש. עכשיו אני יושבת על המחשב, עם צלחת ספגטי דביק וכוס דיאט קולה קרה וכותבת לכם שזה היה עוד יום מבוזבז. יכולתי לישון לעזאזאל!!! נו טוב,לא בוכים על חלב שנשפך או במקרה שלנו-על יום שהלך. תיכף אח שלי יבוא להעיף אותי מפה בבעיטה. ואז אני אצטרך ללכת חצי שעה ברגל עד לחברה שלי כדי להכין פעולה לצופים. ואז אני אתקשר לידיד שלי שכבר חודשיים אני מתכננת ללכת אליו ולהודיע לו שלמרות הכל גם היום לא יהיה לי זמן. ועכשיו שירלי תתן לי בעיטה כי אני כותבת הודעות באורך של קילומטרים!! טוב, כנראה שאני יעוף לי לגיטרה :) זה תמיד משמח... אז תהיו חופשיים ותשימו זיין על העולם...

yellow cheese

New member
חחחחח מתוקל´ה ../images/Emo6.gif

למה ששירלי תרביץ לך???? שירלי אוהבת לקרוא את ההודעות שלך!!!! פוייה צופים
אני מעדיפה נוער העובד..
מממ אני שם..מד"צית
הערכים שלנו יותר מאאאגניבים...חחח טוב די
אמממ... זה בסיידר, את לא צריכה לתאר לנו את זוועת העיר, אנחנו מודעים לזה לבד.. חחחח
להלהלהלה...
מה חוצמזה הגרו´ש??? מה חדש??? מתי סופסוף רואים אותך??? אולי תבואי מחר לפגישת פורום אביב גפן ב
פגישת בארשבעים בקניון הנגבבבבב
אני אשמח לראותך ובלה בלה בלה בלה
שי(רלי)

שייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה המצב בובה?... תני לי את כ-ל הפרטים על הפגישת פורום...! אני מתה מתה מתה לבוא... וחוץ מזה-
הצופים הצופים הצופים!!!!
וזהו... איזה קן את? אני מכירה מישהי מקן נווה נוי... דברי איתי שוגרית!!! יאללה תהיי חופשיה...

yellow cheese

New member
קן נווה נויי אימפריה../images/Emo26.gif ../images/Emo23.gif

כנראה שלא תהיה פגישת פורום, אבל אם לא-אז בואי לקניון, נקנה ביחד את הדיסק..
וסוףסוף ניפגשששש
מתההה עלייך שוגר, שי

yellow cheese

New member
אין מישהו שהיא לא מכירה../images/Emo26.gif ../images/Emo23.gif

חחח האבישג הזו.. אני מתה עליה
יומטוב, שי

כן! היא שוגרית עולמית!!

מותק :) כנסי לאתר הרשמי של אביב ותדפיסי את הכרטיס הקטן הזה בצד ככה תוכלי להיכנס ראשונה לחנות כדי לקנות (שלא יגמר חס וכרפס...) תהיי חופשייה...

yellow cheese

New member
אמממ../images/Emo26.gif לא נעים לי לומר..../images/Emo26.gif

הבעל של הבת דודה שלי עובד בטאוור רקורדס.. הוא שומר לי עותק..חחח
מתה עלייך

yellow cheese

New member
צ´וצ´י...אני אדבר איתו ../images/Emo13.gif ../images/Emo25.gif

אוהבת אותך המוניםםםם, שי

yellow cheese

New member
מיי לאב../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif הוא שומר לשתינו../images/Emo70.gif

ביקשתי ממנו הרגע והוא שומר גם לך
רק תצרי איתי קשר..זה עלול להיות נחמד
שנקבע שעה
מתהההה עלייךךךךךךך, שי(רלי)

yellow cheese

New member
אין בעד מה../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif יפיופה אחת../images/Emo70.gif

היום אני סופסוף יאמת את השערותיי על היותך יפיופה..חיחיחיחי חולהההההההה עלייך שי

למעלה