שפה אנרגטית

שפה אנרגטית

היתה לי תובנה, שנמשכה לתוך איזו תכנית ילדים שם ביקשו למצוא את הסוס המדבר הראשון. קלטתי את הרב גוניות המהפנטת שבשפת החיות - כל תנועה, כל מבט, כל דבר כזה משנה את האנרגיה ואת המסר. האם זו שפה מוגבלת ביחס לשפה הורבלית? או שמא השפה המילולית שלנו סתמה לנו את כל קולטני הויברציות, שפעם היו מסבירות לנו בדיוק איך מי שמולינו מרגיש, ואולי מאפשרות לנו להבין יותר טוב גם את הברואים שאינם מסוגלים לדבר? שמתם לב, שזוגות הם לפעמים בעלי מאפיינים פיסיולוגיים דומים? האם זה נכנס תחת הרעיון של שפה לא מילולית, ידע אינסטינקטיבי שאנחנו לא יודעים שאנחנו יודעים ובכל זאת אנחנו שבויים בו ופועלים לפיו, קצת כמו "הכל ידוע והרשות נתונה" - אנחנו פועלים לפיו בלי יוצא מן הכלל אבל משוכנעים שאנחנו מפעילים בחירה חופשית.. מבולבל?... זה כמה רעיונות שעלו לי לאחרונה והם נראים לי משמעותיים מאוד, וניסיתי לאחד אותם להודעה אחת.

אני חושב בכיוון 2 - שהשפה הוורבלית

קוגניטיבית, חסמה קולטנים "טבעיים" אינסטינקיביים יותר. המילים בעלות הויברציה החזקה, ממסכות את הויברציות הפנימיות העדינות. הרי אפשר לקנות אדם במילים חסרות משמעות פנימית, אמיתית. הוא לא ידע שמאחורי המילים שהוא שומע מסתתרות כוונות פנימיות הפוכות. כן, מאבדים את ה"לראות" - מי שראה אווטאר......מי שלא שילך לרופא.

ינוקא1

New member
התפתחנו לשפה וורבלית ,

ואיבדנו יכולות בדרך - לטוב ולמוטב. אין ספק שגם הרווחנו הרבה אחרות.

למעלה